روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نماینده مجلس: ۱۰ درصد بازار ارز دیجیتال دنیا در اختیار ایران است؛ ارز دیجیتال ملی می‌تواند فرصت باشد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ منتشر شد.

نماینده مجلس: ۱۰ درصد بازار ارز دیجیتال دنیا در اختیار ایران است؛ ارز دیجیتال ملی می‌تواند فرصت باشد

غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته ۱۰ درصد از کل بازار ارز دیجیتال جهان در اختیار ایران است. او تأکید کرده است که عرضه ارز دیجیتال ملی توسط بانک مرکزی مانع قانون گذاری سایر ارزهای دیجیتال نمی شود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایلنا، غلامرضا مرحبا درباره راه اندازی رمزارز ملی که چندی پیش رئیس […]

The post نماینده مجلس: ۱۰ درصد بازار ارز دیجیتال دنیا در اختیار ایران است؛ ارز دیجیتال ملی می تواند فرصت باشد appeared first on ارزدیجیتال.

غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته ۱۰ درصد از کل بازار ارز دیجیتال جهان در اختیار ایران است. او تأکید کرده است که عرضه ارز دیجیتال ملی توسط بانک مرکزی مانع قانون گذاری سایر ارزهای دیجیتال نمی شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایلنا، غلامرضا مرحبا درباره راه اندازی رمزارز ملی که چندی پیش رئیس جدید بانک مرکزی از آن خبر داده بود، گفته است:سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰ درصد از بازار رمزارز دنیا در اختیار ایران است، گفت:وی در پاسخ به این سؤال که در شرایط تحریم رمزارز ملی چه کاربردی برای ایران خواهد داشت، گفت:مرحبا در پاسخ به این سوال که آیا رمزارز ملی جایگزین سایر ارزهای دیجیتال در کشور می شود و بحث قانونی شدن معاملات ارزهای دیجیتال کنار گذاشته خواهد شد یا خیر، تأکید کرد:برخورداری از رمزارز ملی مانع از تصویب قانون برای معاملات ارزهای دیجیتال یا قانونی شدن سایر ارزهای دیجیتال نخواهد شد. داشتن رمز ارز ملی به این معنا نیست که دیگر کسی حق ماینینگ نداشته باشد. تنها پول است که در تمام دنیا مالکیت صددرصدی آن در اختیار دولت است اما مالکیت صددرصدی رمزارز با دولت نیست و بنگاه های حقیقی و حقوقی می توانند رمز ارز را تولید و استخراج کنند اما این فرایند باید نظارت قانونی داشته باشد. وی با بیان اینکه خواسته ما این است که خرید انرژی برای ماینینگ، مالیات آن، داد و ستد، صرافی و ذخیره سازی آن تحت مدیریت و نظارت باشد، گفت:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نماینده مجلس: ۱۰ درصد بازار ارز دیجیتال دنیا در اختیار ایران است؛ ارز دیجیتال ملی می‌تواند فرصت باشد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×