روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: مردم می‌توانند روی ارز دیجیتال ملی سرمایه‌گذاری کنند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ منتشر شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: مردم می‌توانند روی ارز دیجیتال ملی سرمایه‌گذاری کنند

غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است طرح قانونی ساماندهی ارزهای دیجیتال در دست تدوین است و پروژه ارز دیجیتال ملی هم با مشارکت بانک مرکزی بررسی می شود. به گفته مرحبا، مردم می توانند با خیال راحت در ارز دیجیتال ملی سرمایه گذاری کنند و نگران خطرات موجود در بازار ارز دیجیتال هم نباشند. به گزارش ارزدیجیتال […]

The post سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: مردم می توانند روی ارز دیجیتال ملی سرمایه گذاری کنند appeared first on ارزدیجیتال.

غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است طرح قانونی ساماندهی ارزهای دیجیتال در دست تدوین است و پروژه ارز دیجیتال ملی هم با مشارکت بانک مرکزی بررسی می شود. به گفته مرحبا، مردم می توانند با خیال راحت در ارز دیجیتال ملی سرمایه گذاری کنند و نگران خطرات موجود در بازار ارز دیجیتال هم نباشند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از بازارنیوز، غلامرضا مرحبا در گفتگو پیرامون آخرین وضعیت ساماندهی به قانون ارز های دیجیتال و ارز دیجیتال ملی ایران گفته است:در حال حاضر طرح ساماندهی به ارز های دیجیتال در کمیته ای ویژه در مجمع کمیسیون در دست تدوین و برسی است. علاوه بر این در ارتباط با رمزارز ملی هم باید گفت که بر اساس توافق های قبلی قرار بر این بود که یک کمیسیون مشترک میان کمیسیون اقتصادی مجلس و بانک مرکزی تشکیل شود، اما متأسفانه پس از گذشت چند ماه از مطرح شدن ایده تشکیل این کمیسیون، تاکنون اعضای آن مشخص نشده اند و این مسئله کمی زمان بر خواهد بود، چراکه در ساختار اقتصاد ایران یک موضوعی نو و جدید است.سخنگوی کمیسیون اقتصادی در پاسخ به این سوال که ارز دیجیتال ملی چه زمانی شروع به کار خواهد کرد گفت:به محض آنکه رمزارز ملی قابل ارائه و سرمایه گذاری شود قطعاً نمایندگان مجلس در اسرع وقت این موضوع را از طریق رسانه ها به اطلاع مردم می رسانند. باید این نکته را در نظر داشته باشیم که رمزارز ملی یک مفهوم جدید در اقتصاد است و تمامی افراد جامعه می توانند در آن سرمایه گذاری کنند.او در پایان تاکید کرد:رمزارز ملی وسیله ای مطمئن برای سرمایه گذاری و مانعی جدی برای خروج ارز از کشور خواهد بود. برخی از کارشناسان اقتصادی رمزارز ملی را به دلیل جذابیت هایی که دارد به بورس تشبیه کرده اند. با ارائه رمزارز ملی در بازار جهانی ارز های دیجیتال، به دلیل نظارت دولت بر آن، خطرات ناشی از کلاهبرداری های هکری مربوط به این رمزارزها هم از بین می رود و مردم می توانند سرمایه گذاری آسوده ای در رمزارز ملی داشته باشند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: مردم می‌توانند روی ارز دیجیتال ملی سرمایه‌گذاری کنند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×