روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نماینده مجلس: مسدودسازی درگاه صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال تبعات زیادی دارد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ منتشر شد.

نماینده مجلس: مسدودسازی درگاه صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال تبعات زیادی دارد

حجت الاسلام جواد نیک بین، عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس، گفته است کوچ اجباری کاربران ایرانی به صرافی های نامعتبر خارجی و زیرزمینی شدن فعالیت صرافی های داخلی، می تواند تبعات مالی سنگینی برای جامعه داشته باشد. او گفته ارز دیجیتال یکی از حوزه هایی است که می تواند در دوران تحریم اقتصادی کمک حال کشور باشد. به گزارش […]

The post نماینده مجلس: مسدودسازی درگاه صرافی های داخلی ارز دیجیتال تبعات زیادی دارد appeared first on ارزدیجیتال.

حجت الاسلام جواد نیک بین، عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس، گفته است کوچ اجباری کاربران ایرانی به صرافی های نامعتبر خارجی و زیرزمینی شدن فعالیت صرافی های داخلی، می تواند تبعات مالی سنگینی برای جامعه داشته باشد. او گفته ارز دیجیتال یکی از حوزه هایی است که می تواند در دوران تحریم اقتصادی کمک حال کشور باشد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، جواد نیک بین با بیان اینکه در حوزه جنگ اقتصادی موضوع اقتصاد دیجیتال یکی از عوامل مؤثر است که می تواند به خنثی سازی تحریم ها منجر شود، گفت:نیک بین با بیان اینکه ممانعت از فعالیت و انسداد درگاه های پرداخت پلتفرم های رمزارز داخلی تبعات متعددی به همراه دارد، گفت:کوچ اجباری کاربران ایرانی به صرافی های نامعتبر خارجی و زیرزمینی شدن فعالیت مجموعه های داخلی، علاوه بر آنکه از رشد فناوری های مالی در حوزه اقتصاد دیجیتال جلوگیری می کند، تبعات مالی سنگینی را هم می تواند برای جامعه داشته باشد، چراکه در صورت زیرزمینی شدن فعالیت ها دیگر امکان نظارت بر آنها فراهم نخواهد بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نماینده مجلس: مسدودسازی درگاه صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال تبعات زیادی دارد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×