روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نظر یک تحلیل‌گر: تِرا خود را برای جهش قیمتی دیگر آماده می‌کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ منتشر شد.

نظر یک تحلیل‌گر: تِرا خود را برای جهش قیمتی دیگر آماده می‌کند

یکی از تحلیل گران پرطرفدار بازار ارز دیجیتال گفته است که لونا (LUNA)، ارز دیجیتال اصلی شبکه تِرا (Terra)، پس از جهش اخیر، خود را برای یک حرکت صعودی دیگر آماده می کند و ممکن است در ادامه قیمت ۹۰ دلار را تجربه کند. به گزارش دیلی هودل، مجری کانال یوتیوبی محبوب کوین بیورو (Coin Bureau) می گوید […]

The post نظر یک تحلیل گر: تِرا خود را برای یک جهش قیمتی دیگر آماده می کند appeared first on ارزدیجیتال.

یکی از تحلیل گران پرطرفدار بازار ارز دیجیتال گفته است که لونا (LUNA)، ارز دیجیتال اصلی شبکه تِرا (Terra)، پس از جهش اخیر، خود را برای یک حرکت صعودی دیگر آماده می کند و ممکن است در ادامه قیمت ۹۰ دلار را تجربه کند.به گزارش دیلی هودل، مجری کانال یوتیوبی محبوب کوین بیورو (Coin Bureau) می گوید قیمت ترا، رقیب اتریوم، ممکن است به زودی رشد خیره کننده دیگری را تجربه کند. او همچنین گفته است که احتمالاً بدترین اصلاح بیت کوین را پشت سر گذاشته ایم.تحلیل گری با نام مستعار گای (Guy)، در یک ویدیوی جدید به ۱.۷ میلیون دنبال کننده خود در یوتیوب گفته است که اخیراً لونا، ارز دیجیتال اصلی شبکه ترا را زیر نظر گرفته است.او می گوید افزایش قیمت اخیر ترا ناشی از افزایش تقاضا برای استیبل کوین های موجود در این پلتفرم و ارتقای اخیر پروتکل بوده است.قیمت ترا در دو روز اخیر اندکی از اوج تاریخی فاصله گرفته و اکنون به نزدیکی ۷۳.۵ دلار رسیده است.تحلیل گر کوین بیورو در ویدیوی خود به ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) که یکی از پرطرفدارترین راهکارهای مقیاس پذیری اتریوم است، هم اشاره کرد. به گفته گای، رشد پالیگان در روزهای اخیر می تواند به خاطر رویدادی باشد که این شبکه قصد دارد در آن خبر مهمی را اعلام کند.قیمت ماتیک در حال حاضر، با افزایش۳۳.۷۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۲.۳۶ دلار رسیده است.علاوه بر این، گای درباره اوکی بی (OKB)، توکن صرافی اوکی اکس (OKEx) هم صحبت کرده و گفته است که با وجود جهش قیمت اخیر اوکی بی، در آن سرمایه گذاری نخواهد کرد.قیمت اوکی بی، اکنون با افزایشی ۱۲ درصدی به ۲۷ دلار رسیده است.این تحلیل گر می گوید که سقوط اخیر قیمت بیت کوین ناشی از اثر دومینوییِ لیکوییدشدن معامله گران بوده است. علی رغم این اصلاحات، او همچنان تصور می کند که پادشاه ارزهای دیجیتال در نزدیکی میانگین متحرک (MA) ۲۰۰ روزه خود، که در حال حاضر تقریباً در سطح ۴۶,۵۰۰ دلار است، یک حمایت قوی دارد.دلیل اینکه [قیمت بیت کوین] به زیر [۴۶,۰۰۰ دلار] سقوط کرد، میلیاردها دلار موقعیت معاملاتی لیکوییدشده بیت کوین است که قیمت ها را حتی بیشتر از این سطح پایین آورد. همچنان بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه هستیم که سطح حمایتی مهمی است. با کمی شانس، قبل از حرکت به سمت بالا، می توانیم این سطح را حفظ کنیم، اما ممکن است هنوز هم نیاز داشته باشیم که به این میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، در ۴۶,۰۰۰ دلار برخورد کنیم تا تأیید نهایی را به دست آوریم.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نظر یک تحلیل‌گر: تِرا خود را برای جهش قیمتی دیگر آماده می‌کند از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×