روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس بانک مرکزی تأکید کرد: ارز دیجیتال ملی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ منتشر شد.

رئیس بانک مرکزی تأکید کرد: ارز دیجیتال ملی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایرن، گفته زیرساخت های لازم برای توسعه ارز دیجیتال ملی تدوین شده است و در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی آن خواهیم بود. این دومین باری است که صالح آبادی به مسئله عرضه ارز دیجیتال ملی ایران اشاره می کند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از تسنیم، صالح آبادی صبح امروز در گردهمایی رؤسای […]

The post رئیس بانک مرکزی تأکید کرد: ارز دیجیتال ملی به زودی راه اندازی می شود appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس بانک مرکزی تأکید کرد: ارز دیجیتال ملی به‌زودی راه‌اندازی می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×