روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نماینده مجلس: نباید با اعمال فشار کاربران را به صرافی‌های خارجی هدایت کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ منتشر شد.

نماینده مجلس: نباید با اعمال فشار کاربران را به صرافی‌های خارجی هدایت کرد

احمد نادری، نماینده مجلس، گفته ساماندهی پلتفرم های داخلی ارز دیجیتال دغدغه جوانان کشور است و نباید این گلوگاه مهم را به خارجی ها واگذار کرد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس و نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت: ساماندهی پلتفرم های داخلی […]

The post نماینده مجلس: نباید با اعمال فشار کاربران را به صرافی های خارجی هدایت کرد appeared first on ارزدیجیتال.

احمد نادری، نماینده مجلس، گفته ساماندهی پلتفرم های داخلی ارز دیجیتال دغدغه جوانان کشور است و نباید این گلوگاه مهم را به خارجی ها واگذار کرد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس و نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توییتی نوشت:ساماندهی پلتفرم های داخلی رمزارز دغدغه جوانان و شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه است؛ در حالی که وزارت اقتصاد و بانک مرکزی با اعمال فشار و محدودسازی این مجموعه ها در حال کوچاندن کاربران و جوانان به سمت مجموعه های خارجی هستند. نباید این گلوگاه مهم را به خارجی ها واگذار کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نماینده مجلس: نباید با اعمال فشار کاربران را به صرافی‌های خارجی هدایت کرد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×