روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ منتشر شد.

ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد

تایم (TIME)، یکی از معتبرترین نشریه ها و رسانه های خبری سراسر جهان، ایلان ماسک را به عنوان چهره سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. او در مصاحبه با این نشریه گفته است مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند. به گزارش کوین دسک، نشریه تایم روز گذشته ایلان ماسک را به عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود […]

The post ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد appeared first on ارزدیجیتال.

تایم (TIME)، یکی از معتبرترین نشریه ها و رسانه های خبری سراسر جهان، ایلان ماسک را به عنوان چهره سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. او در مصاحبه با این نشریه گفته است مطمئن نیست که ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.به گزارش کوین دسک، نشریه تایم روز گذشته ایلان ماسک را به عنوان مرد سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. ثروتمندترین مرد جهان در گفت وگو با این نشریه گفت که «شک دارد ارزهای دیجیتال بتوانند روزی جایگزین ارزهای فیات شوند».نشریه تایم از ۲۰۲۱ با عنوان «سال بدون مرز ایلان» یاد کرده است و دلیل این نام گذاری هم اظهارنظرها، فعالیت ها و دستاوردهای قابل توجه ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس (SpaceX)، در سال ۲۰۲۱ میلادی بوده است.ماسک به تایم گفته که از نظر او ارز دیجیتال حوزه جذابی است و می تواند بی اندازه راجع به ماهیت پول به عنوان «یک سیستم اطلاعاتی برای توزیع منابع» صحبت کند. با وجود این، ماسک گفته است که شک دارد ارزهای دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات شوند.ماسک اخیراً به واسطه تأثیرگذاری های عمیق مثبت و منفی خود بر ارزهای دیجیتال، به ویژه بر قیمت بیت کوین و دوج کوین، در فهرست تأثیرگذارترین چهره های کوین دسک قرار گرفته بود و به عنوان چهره سال این رسانه در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.ماسک درباره اینکه اقدامات تأثیرگذار او اغلب با انتقاد مواجه می شود، به تایم گفته است:بازارها همواره در خود جنب وجوش ایجاد می کنند و می توانم بگویم که [این تحرکات] هیچ پایه و اساسی ندارند. بنابراین آیا اظهارنظرهای من اساساً با حرکات بازار که در هر صورت ممکن است اتفاق بیفتند، تفاوتی دارد؟ من که فکر نمی کنم این طور باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ایلان ماسک مرد سال ۲۰۲۱ نشریه تایم شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×