روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تأخیر در صدور مجوز صرافی‌های داخلی قابل‌قبول نیست از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تأخیر در صدور مجوز صرافی‌های داخلی قابل‌قبول نیست

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است تأخیر در صدور مجوز صرافی های داخلی ارز دیجیتال مورد پذیرش مجلس نیست و نباید به بهانه نظارت و صدور مجوز، سرعت فعالیت کسب وکارهای مجازی را کند کرد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری برنا، محمدرضا پورابراهیمی درجمع خبرنگاران با تأکید بر لزوم حمایت از کسب و کارهای مجازی، […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تأخیر در صدور مجوز صرافی های داخلی قابل قبول نیست appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است تأخیر در صدور مجوز صرافی های داخلی ارز دیجیتال مورد پذیرش مجلس نیست و نباید به بهانه نظارت و صدور مجوز، سرعت فعالیت کسب وکارهای مجازی را کند کرد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری برنا، محمدرضا پورابراهیمی درجمع خبرنگاران با تأکید بر لزوم حمایت از کسب و کارهای مجازی، گفت:باید کسب وکارها برای فعالیت در فضای مجازی مجوز بگیرند منتها نباید صدور مجوز منجر به کندی کار آنها شود، به طوری که بر کسب وکارشان اثر منفی گذاشته و نتوانند خدمات ارائه دهند. پس باید دستگاه مربوطه صدور مجوز با ساده ترین، تخصصی ترین و روان ترین روش را پیش بگیرد تا مشکلی برای کسب وکارهای مجازی به وجود نیاید.از سوی دیگر، جلال رشیدی کوچی، نماینده مردم مرودشت و عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توییتر، نوشت:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تأخیر در صدور مجوز صرافی‌های داخلی قابل‌قبول نیست از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×