روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " عضو مجلس خبرگان رهبری: خریدوفروش زمین مجازی در متاورس جایز نیست از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ منتشر شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری: خریدوفروش زمین مجازی در متاورس جایز نیست

آیت الله محسن اراکی، عضو مجلس خبرگان رهبری و شورای عالی حوزه، گفته است خریدوفروش زمین در متاورس جایز نبوده و استفاده از ارزهای دیجیتال در معاملات مورد پذیرش اسلام نیست. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری حوزه، اراکی ۲۵ آذر در جریان ششمین نشست علمی پژوهشی دین و فضای مجازی که با محوریت «حاکمیت […]

The post عضو مجلس خبرگان رهبری: خریدوفروش زمین مجازی در متاورس جایز نیست appeared first on ارزدیجیتال.

آیت الله محسن اراکی، عضو مجلس خبرگان رهبری و شورای عالی حوزه، گفته است خریدوفروش زمین در متاورس جایز نبوده و استفاده از ارزهای دیجیتال در معاملات مورد پذیرش اسلام نیست.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری حوزه، اراکی ۲۵ آذر در جریان ششمین نشست علمی پژوهشی دین و فضای مجازی که با محوریت «حاکمیت و سیاست گذاری رمزارز از منظر فقه» برگزار شد، معامله را دارای قوانین متعددی دانست و تصریح کرد:او افزود: مبادله ها گاهی به صورت کالا با کالا انجام می شود و گاهی به واسطه پول. در مبادله کالا با کالا برای برقراری عدالت ضرورت دارد که هر دو طرف معامله یعنی آنچه داده می شود و آنچه ستانده می شود ارزش مالی یکسان داشته باشند و در معامله به واسطه پول هم همین گونه است.عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سؤال یکی از حاضران مبنی بر «چیستی حکم پدیده جدید متاورس که فروش زمین های مجازی است»، گفت:وی در ادامه در پاسخ به سؤال یکی دیگر از شرکت کنندگان در این نشست مبنی بر اینکه «اگر به رمزارز نگاهی به عنوان اعتبار بدون پشتوانه شود در برخورد با ریال هم این مشکل وجود دارد»، گفت:بله، در خصوص ریال هم این مسئله وجود دارد، ولی بر اساس اضطرار تاکنون ادامه یافته است؛ بسیاری از مسائل جامعه در قالب فقه خرد جلو می رود و در برخی موارد با عنوان احکام ثانویه تعریف می شود که این مشکلات ناشی از عدم تدوین فقه حکومتی جامع است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عضو مجلس خبرگان رهبری: خریدوفروش زمین مجازی در متاورس جایز نیست از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×