روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " نشانه‌های صعودی برای رشد اتریوم، پالیگان و الروند در سال ۲۰۲۲ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ منتشر شد.

نشانه‌های صعودی برای رشد اتریوم، پالیگان و الروند در سال ۲۰۲۲

یکی از تحلیل گران مطرح بازار ارز دیجیتال، گفته است عوامل فاندامنتال مربوط به اتریوم، پالیگان و الروند بسیار مثبت است و انتظار دارد که این ارزهای دیجیتال در سال جدید رشد خوبی داشته باشند. به گزارش کریپتو گلوب، لارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیراً راجع به دیدگاه های صعودی خود درباره اتریوم، الروند […]

The post نشانه های صعودی برای رشد اتریوم، پالیگان و الروند در سال ۲۰۲۲ appeared first on ارزدیجیتال.

یکی از تحلیل گران مطرح بازار ارز دیجیتال، گفته است عوامل فاندامنتال مربوط به اتریوم، پالیگان و الروند بسیار مثبت است و انتظار دارد که این ارزهای دیجیتال در سال جدید رشد خوبی داشته باشند.به گزارش کریپتو گلوب، لارک دیویس (Lark Davis)، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اخیراً راجع به دیدگاه های صعودی خود درباره اتریوم، الروند و پالیگان صحبت کرده است.الروند بالاخره در حال جان گرفتن است و فکر می کنم زمان و لحظه بسیار هیجان انگیزی برای این ارز دیجیتال خواهد بود. دیدیم که [توسعه دهندگان الروند] در نهایت صرافی [غیرمتمرکز] خود را با نام مائیار (Maiar) راه اندازی کردند. این صرافی به نوعی مانند یونی سواپ (Uniswap) است و اکنون می توانید در آن یو اس دی کوین (USD Coin)، الروند و چند ارز دیگر را معامله کنید. چند صرافی متمرکز هم پشتیبانی از توکن های فعال در شبکه الروند را آغاز کرده اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نشانه‌های صعودی برای رشد اتریوم، پالیگان و الروند در سال ۲۰۲۲ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×