روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آخرین تغییرات سبد گری‌اسکیل؛ بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال چه توکن‌هایی خریده است؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ منتشر شد.

آخرین تغییرات سبد گری‌اسکیل؛ بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال چه توکن‌هایی خریده است؟

گری اسکیل، بزرگترین مؤسسه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، روز گذشته آمار مربوط به موجودی صندوق های سرمایه گذاری خود را منتشر کرد. این شرکت اخیراً دو توکن را از سبد خود خارج کرده و به جای آن مقداری ارز دیجیتال اَمپ (Amp) خریده است. به گزارش کوین دسک، مؤسسه مدیریت سرمایه گری اسکیل دو صندوق ویژه توکن های مربوط به […]

The post آخرین تغییرات سبد گری اسکیل؛ بزرگترین شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال چه توکن هایی خریده است؟ appeared first on ارزدیجیتال.

گری اسکیل، بزرگترین مؤسسه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، روز گذشته آمار مربوط به موجودی صندوق های سرمایه گذاری خود را منتشر کرد. این شرکت اخیراً دو توکن را از سبد خود خارج کرده و به جای آن مقداری ارز دیجیتال اَمپ (Amp) خریده است.به گزارش کوین دسک، مؤسسه مدیریت سرمایه گری اسکیل دو صندوق ویژه توکن های مربوط به پلتفرم های دیفای و ارزهای با ارزش بازار بالا دارد. این شرکت روز سه شنبه داده های به روز رسانی شده مربوط به محصولات سرمایه گذاری خود را به همراه بازبینی های فصلی این صندوق ها منتشر کرد که در آن نام توکن هایی که اخیراً خریداری یا از سبد خود خارج کرده هم ذکر شده است.گری اسکیل مقدار مشخصی از سهام موجود در صندوق سرمایه گذاری در توکن های دیفای را متناسب با وزنی که در سبد داشتند به فروش رسانده و با سرمایه به دست آمده مقداری ارز دیجیتال اَمپ خریده است. بنکور (Bancor) و اوما (UMA) هم جزو توکن هایی هستند که از صندوق دیفای گری اسکیل حذف شده اند.امپ توکن بومی شبکه پرداختی ارز دیجیتال فلکسا (Flexa) است که با استفاده از آن می توان در فروشگاه های حضوری و آنلاین و با پرداخت ارز دیجیتال خرید کرد.شبکه فلکسا از توکن امپ به عنوان پشتوانه مالی در پرداخت های دیجیتالی استفاده می کند. در واقع کاربر از طریق برنامه فلکسا و با استفاده از ارز مورد نظر خود یک تراکنش انجام می دهد و پس از تأییدشدن تراکنش در بلاک چین مربوط به آن ارز، مبلغ پرداخت شده از سوی مشتری به صورت پول فیات در اختیار فروشنده قرار می گیرد.فروشگاه ها و ارائه دهندگان خدمت می توانند با استفاده از شبکه فلکسا به راحتی و با اطمینان بیشتری پرداخت از طریق بیت کوین، اتریوم و دیگر دارایی های دیجیتال را بپذیرند. طبق گفته های شرکت گری اسکیل، شبکه فلکسا یکی از پروژه هایی است که به دنبال سریع ترکردن روند توسعه بلاک چین است و قصد دارد آن را به یک سیستم پولی پیشرفته و همتا به همتا تبدیل کند.صندوق مربوط به توکن های دیفای گری اسکیل تا تاریخ ۳ ژانویه (۱۳ دی) حاوی ارزهای زیر بوده است. سهم هر توکن از موجودی کل صندوق نیز روبه روی نام آن نوشته شده است.آوی (AAVE): ۱۳.۰۶ درصدکرو دائو توکن (CRV): ۱۰.۶۳ درصدمیکر دائو (MKR): ۸.۹۹ درصداَمپ (AMP): ۷.۳۹ درصدیرن فایننس (YFI): ۶.۳۴ درصدکامپاند (COMP): ۵.۰۲ درصدسینتتیکس (SNX): ۳.۱۵ درصدسوشی سواپ (SUSHI): ۳.۰۹ درصددر این مدت هیچ توکنی به صندوق مربوط به ارزهای بزرگ گری اسکیل اضافه و یا از آن کم نشده است. در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر)، خبر نادرستی منتشر شده بود مبنی بر اینکه گری اسکیل برای تعدیل سرمایه موجود در این صندوق، مقداری سولانا و یونی سواپ خریده است.صندوق سرمایه گذاری در ارزهای بزرگ گری اسکیل تا تاریخ ۳ ژانویه (۱۳ دی) حاوی ارزهای زیر بوده است.بیت کوین (BTC): ۶۰.۵۰ درصداتریوم (ETH): ۳۰.۱۳ درصدسولانا (SOL): ۳.۵۶ درصدکاردانو (ADA): ۳.۰۵ درصدیونی سواپ (UNI): ۰.۷۷ درصدچین لینک (LINK): ۰.۷۱ درصدلایت کوین (LTC): ۰.۶۹ درصدبیت کوین کش (BCH): ۰.۵۹ درصدهیچ کدام از این محصولات مالی درآمدی ندارند و سودی که از آنها به دست می آید، صرف هزینه های جاری صندوق می شود. به همین خاطر، موجودی مربوط به هرکدام از ارزهای حاضر در صندوق با گذشت زمان کاهش می یابد.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آخرین تغییرات سبد گری‌اسکیل؛ بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال چه توکن‌هایی خریده است؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×