روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سهم بیت کوین از بازار به نزدیکی پایین‌ترین سطح تاریخ خود رسید؛ شروع فصل آلت‌ کوین‌ها؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ منتشر شد.

سهم بیت کوین از بازار به نزدیکی پایین‌ترین سطح تاریخ خود رسید؛ شروع فصل آلت‌ کوین‌ها؟

نرخ تسلط بیت کوین اخیراً به نزدیکی پایین ترین سطح تاریخ خود رسیده و تنها ۴ درصد با کف سال ۲۰۱۸ فاصله دارد. کارشناسان معتقدند که ممکن است در ادامه نرخ تسلط به سطوحی پایین تر از کف تاریخی ۲۰۱۸ سقوط کند و باعث شکل گیری یک آلت سیزن دیگر شود. به گزارش نیوز بی تی سی، در حالی که […]

The post سهم بیت کوین از بازار به نزدیکی پایین ترین سطح تاریخ خود رسید؛ شروع فصل آلت کوین ها؟ appeared first on ارزدیجیتال.

نرخ تسلط بیت کوین اخیراً به نزدیکی پایین ترین سطح تاریخ خود رسیده و تنها ۴ درصد با کف سال ۲۰۱۸ فاصله دارد. کارشناسان معتقدند که ممکن است در ادامه نرخ تسلط به سطوحی پایین تر از کف تاریخی ۲۰۱۸ سقوط کند و باعث شکل گیری یک آلت سیزن دیگر شود.به گزارش نیوز بی تی سی، در حالی که قیمت بیت کوین به روند نزولی خود ادامه می دهد، سهم آن از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم رو به کاهش است. در واقع اگر آخرین حمایت تکنیکال مربوط به نرخ تسلط بیت کوین در ادامه شکسته شود، ممکن است سهم بیت کوین از بازار ارز دیجیتال به کمترین میزان تاریخ خود برسد.رسیدن تسلط بیت کوین به پایین ترین سطح تاریخ خود می تواند به این معنی باشد که فصل آلت کوین ها یا همان آلت سیزن، برخلاف گذشته به طور جدی در راه است. در این مطلب نگاهی به شاخص نرخ تسلط بیت کوین می اندازیم که از آن برای سنجش وضعیت بازار بیت کوین در برابر سایر ارزهای دیجیتال استفاده می شود. به این سؤال هم پاسخ خواهیم داد که وضعیت نرخ تسلط بیت کوین چگونه می تواند بر عملکرد آلت کوین ها تأثیر بگذارد.همچنین بخوانید: دامیننس بیت کوین چیست؟ همه چیز درمورد دامیننس یا سلطه بیت کوینتسلط بیت کوین بر بازار کمتر و کمتر می شودبیت کوین زمانی تنها ارز دیجیتال جهان بود. با رشد صنعت ارز دیجیتال و روی کار آمدن توکن های جدیدتر، معیاری به نام نرخ تسلط بیت کوین متولد شد. این معیار ارزش بازار بیت کوین را در مقایسه با سایر ارزهای بازار می سنجد.بیت کوین تا سال ۲۰۱۷ مالک ۹۵ درصد از ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال بود؛ اما کمتر از یک سال بعد، در جریان شکل گیری اولین آلت سیزن، نرخ تسلط آن به پایین ترین سطح تاریخ خود، یعنی ۳۵ درصد سقوط کرد.پس از سقوط شدید نرخ تسلط بیت کوین در سال ۲۰۱۸، بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ توانست بیش از دو سوم ارزش بازار خود را بازیابی کند. در این مدت نرخ تسلط بیت کوین تقریباً به ۷۰ درصد رسید اما در طول سال ۲۰۲۱ این روند دوباره معکوس شد.در پایان کندل سالانه ۲۰۲۱، محدوده نوسانی ای که چند سال پابرجا مانده بود، رسماً شکسته شد. این محدوده در نمودار ۶ ماهه نرخ تسلط بیت کوین هم قابل مشاهده است؛ موضوعی که می تواند شرایط را برای شروع یک آلت سیزن بی سابقه فراهم کند.نمودار نرخ تسلط بیت کوین بر بازار ارز دیجیتالآلت سیزن پیش رو تا کجا ادامه خواهد داشت؟با مشخص شدن موقعیت کندل نرخ تسلط در بازه های زمانی بلندمدت، الگوهای مربوط به بازه های زمانی کوتاه مدت می توانند سرنخ هایی را در مورد اینکه سقوط نرخ تسلط بیت کوین تا کجا ادامه پیدا می کند، ارائه کنند.همان طور که در نمودار زیر مشخص است، شکل گیری الگوی سروشانه نرخ تسلط بیت کوین را به محدوده خط چین پایین کانال فرستاده و همین موضوع بازار آلت کوین ها را تقویت کرده است. با این حال، بیت کوین همچنان از حرکات دیوانه واری که در سقوط ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ تجربه کرد، فاصله دارد.نمودار نرخ تسلط بیت کوین (نمای ۱ هفته ای)با شکسته شدن حمایت الگوی مثلث نزولی روی نمودار، پیش بینی می شود که نرخ تسلط بیت کوین به سطح ۳۲ درصد خواهد رسید. این هدف تخمینی، نشان می دهد که قرار است نرخ تسلط بیت کوین به سطحی پایین تر از کف تاریخی چند سال پیش سقوط کرده و شرایط را برای شکل گیری یک آلت سیزن دیگر فراهم کند.با اینکه هیچ چیز در بازار قطعی نیست، تمام این اتفاقات می تواند به قیمت پایان سلطنت بلامنازع بیت کوین، به عنوان برترین ارز دیجیتال بازار تمام شود.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سهم بیت کوین از بازار به نزدیکی پایین‌ترین سطح تاریخ خود رسید؛ شروع فصل آلت‌ کوین‌ها؟ از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×