روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " خیز احتمالی ایربی‌ان‌بی به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ منتشر شد.

خیز احتمالی ایربی‌ان‌بی به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال

برایان چسکی (Brian Chesky)، هم بنیان گذار و مدیرعامل پلتفرم محبوب ایربی ان بی (Airbnb) که در زمینه اجاره مکان های اقامتی فعال است؛ با یک نظرسنجی توییتری از دنبال کنندگان خود خواست تا ایده های نوآورانه ای برای خدمات جدید این شرکت در سال جاری ارائه کنند. چسکی پس از دریافت بیش از ۴,۰۰۰ پیشنهاد متوجه شد که پرداخت با ارزهای […]

The post خیز احتمالی ایربی ان بی به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

برایان چسکی (Brian Chesky)، هم بنیان گذار و مدیرعامل پلتفرم محبوب ایربی ان بی (Airbnb) که در زمینه اجاره مکان های اقامتی فعال است؛ با یک نظرسنجی توییتری از دنبال کنندگان خود خواست تا ایده های نوآورانه ای برای خدمات جدید این شرکت در سال جاری ارائه کنند. چسکی پس از دریافت بیش از ۴,۰۰۰ پیشنهاد متوجه شد که پرداخت با ارزهای دیجیتال یکی از اصلی ترین خواسته های کاربران این پلتفرم است.به گزارش کریپتو گلوب، پس از استقبال کاربران از این نظرسنجی، چسکی خاطرنشان کرد که پیشنهاد پرداخت با ارزهای دیجیتال با ثبت بیشترین درخواست از سمت کاربران در رده اول قرار گرفته و پس از آن پیشنهادت دیگری چون نمایش قیمت ها به طور واضح، برنامه وفاداری مهمان، به روزرسانی مستمر هزینه های تمیزکردن و خدمات بهتر به مشتریان پیگیری خواهند شد.مدیرعامل ایربی ان بی در ادامه افزود که مدیران این شرکت از قبل روی برخی از این پیشنهادات کار کرده اند و اکنون به سایر این پیشنهادات نیز توجه خواهند داشت. چسکی در رابطه با پرداخت با ارزهای دیجیتال گفت که این گزینه، ایده های متنوعی در زمینه توکنایزسازی را در برمی گیرد. ایربی اندبی از سال ۲۰۱۳ تاکنون ۳۳۶ میلیارد دلار پردازش مالی مرتبط با پرداخت داشته است.شایان ذکر است که چسکی در سپتامبر (شهریور) سال گذشته و در مصاحبه با فاکس بیزینسس (Fox Business)، فاش کرد که کاربران این پلتفرم چندین سال است که تقاضای پذیرش ارزهای دیجیتال را دارند. او در آن زمان به این نکته اشاره کرد که برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی کوین بیس (Coinbase) پیش تر در این شرکت مشغول به فعالیت بوده است.ایربی اندبی در سال ۲۰۲۰ با یک عرضه اولیه سهام (IPO)، عمومی شد و در آن زمان اعلام کرد که موفقیت آینده این شرکت در گرو پذیرش تکنولوژی های جدیدی چون ارزهای دیجیتال و فناوری زیربنایی آن ها یعنی بلاک چین هاست.در سال ۲۰۱۶ نیز این پلتفرم با خریداری چینج تیپ (ChangeTip) که در حوزه پرداخت انعام با ارزهای دیجیتال فعالیت می کرد، موجی از انتظارات فعالین ارزهای دیجیتال را برانگیخت اما اندکی بعد مشخص شد که این شرکت فعلا قصد ندارد از بیت کوین به عنوان روشی برای پرداخت استفاده کند. لازم به ذکر است که چندین رقیب ایربی اندبی از جمله دی تراول (Dtravel)، پرداخت های ارز دیجیتال را می پذیرند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خیز احتمالی ایربی‌ان‌بی به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×