روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " تازه‌ترین پیشنهاد خالق اتریوم؛ ساختار چندبعدی جدید برای کارمزدها از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ منتشر شد.

تازه‌ترین پیشنهاد خالق اتریوم؛ ساختار چندبعدی جدید برای کارمزدها

ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، معتقد است گس (Gas) باید با توجه به منابع پردازشی مورد استفاده محاسبه شود تا ساختار فعلی کارمزدها در اتریوم بهبود یابد. ویتالیک طرحی جدید را به این منظور تدوین کرده است. به گزارش کوین تلگراف، ویتالیک بوترین در ادامه تلاش های اخیر خود برای بهبود ساختار هزینه های کارمزد شبکه، ایده ای جدید […]

The post تازه ترین پیشنهاد خالق اتریوم؛ ساختار چندبعدی جدید برای کارمزدها appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تازه‌ترین پیشنهاد خالق اتریوم؛ ساختار چندبعدی جدید برای کارمزدها از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×