روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " جریان‌های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ منتشر شد.

جریان‌های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال

مایکل سوننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل گری اسکیل (Grayscale)، یکی از بزرگترن شرکت های سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، اخیراً با انتشار مطلبی به جریان های مهمی اشاره کرده است که می توانند در سال ۲۰۲۲ بازار ارز دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهند. به گزارش دیلی هودل، سوننشاین در این نامه به سرمایه گذاران گفت که به باور او، اقتصاد ارزهای دیجیتال همچنان در […]

The post جریان های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در ارز دیجیتال appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جریان‌های مهم سال ۲۰۲۲ از نگاه مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×