روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بازدید اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در یک ماه گذشته ۸ درصد سقوط کرده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ منتشر شد.

بازدید اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در یک ماه گذشته ۸ درصد سقوط کرده است

داده های تازه نشان می دهد که به دنبال سقوط قیمت ها در یک ماه گذشته، میزان بازدید کاربران اینترنت از صرافی های ارز دیجیتال هم ۸ درصد کاهش یافته است. این سومین ماه متوالی است که از حجم ترافیک اینترنتی صرافی ها کاسته می شود. به گزارش «The Block»، بر اساس آخرین آمارهای موجود، حجم ترافیک اینترنتی ای که به صرافی های ارزهای […]

The post بازدید اینترنتی صرافی های ارز دیجیتال در یک ماه گذشته ۸ درصد سقوط کرده است appeared first on ارزدیجیتال.

داده های تازه نشان می دهد که به دنبال سقوط قیمت ها در یک ماه گذشته، میزان بازدید کاربران اینترنت از صرافی های ارز دیجیتال هم ۸ درصد کاهش یافته است. این سومین ماه متوالی است که از حجم ترافیک اینترنتی صرافی ها کاسته می شود.به گزارش «The Block»، بر اساس آخرین آمارهای موجود، حجم ترافیک اینترنتی ای که به صرافی های ارزهای دیجیتال ختم می شود، در ژانویه ۲۰۲۲ (دی)، برای سومین ماه متوالی کاهش یافته است.ترافیک اینترنت مرتبط با صرافی های ارز دیجیتالبازدید اینترنتی از صرافی های ارز دیجیتال در ژانویه (دی) به ۴۲۷.۶ میلیون رسیده که نشان دهنده کاهش ۸.۳ درصدی نسبت به ترافیک ماه دسامبر (آذر) است. میزان بازدید دسامبر (آذر) نیز ۱۴.۷ درصد کمتر از نوامبر (آبان) برآورد شده بود.سهم بازدید اینترنتی هر صرافیصرافی بایننس بیشترین حجم ترافیک اینترنتی ماه ژانویه (دی) را با ۳۳.۲ درصد به خود اختصاص داده است. صرافی های کوین بیس و بای بیت (Bybit) نیز به ترتیب با ۱۸.۱ درصد و ۶.۶ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بازدید اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال در یک ماه گذشته ۸ درصد سقوط کرده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×