روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال نباید فعالیت صرافی‌های داخلی را محدود کند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ منتشر شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال نباید فعالیت صرافی‌های داخلی را محدود کند

غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است قانون گذاری حوزه ارز دیجیتال نباید در نهایت منجر به محدودشدن فعالیت صرافی های داخلی و حرکت کاربران به سمت استفاده بیشتر از پلتفرم های خارجی شود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، غلامرضا مرحبا با اشاره به ضرورت قانون گذاری درحوزه ارزهای دیجیتال و ساماندهی صرافی های داخلی، گفته […]

The post سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: قانون گذاری ارزهای دیجیتال نباید فعالیت صرافی های داخلی را محدود کند appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس: قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال نباید فعالیت صرافی‌های داخلی را محدود کند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×