روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش کوکوین: پروژه‌های دیفای برای کاهش خطرات قانونی، حاکمیت dao را افزایش خواهند داد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ منتشر شد.

گزارش کوکوین: پروژه‌های دیفای برای کاهش خطرات قانونی، حاکمیت dao را افزایش خواهند داد

مرکز تحقیقات صرافی کوکوین (KuCoin) در گزارش سالانه خود مدعی شده است که پروژه های امور مالی غیرمتمرکز (DEFI) که نگران قانون گذاری ها و ریسک های نظارتی می باشند، به تدریج حاکمیت خود را به مدل سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) تبدیل خواهند کرد. به گزارش کوین تلگراف، آزمایشگاه کوکوین، بازوی سرمایه گذاری و تحقیقاتی صرافی ارز دیجیتال کوکوین، گزارش سالانه […]

The post گزارش کوکوین: پروژه های دیفای برای کاهش خطرات قانونی، حاکمیت DAO را افزایش خواهند داد appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش کوکوین: پروژه‌های دیفای برای کاهش خطرات قانونی، حاکمیت dao را افزایش خواهند داد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×