روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی: شرایط لازم برای استخراج ارز دیجیتال در کشور فراهم شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ منتشر شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی: شرایط لازم برای استخراج ارز دیجیتال در کشور فراهم شود

محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است اعضای این کمیسیون به دنبال ارائه راهکارهای قانونی برای استفاده بیشتر از ظرفیت های بخش استخراج ارز دیجیتال کشور هستند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، محمدرضا پور ابراهیمی چهارشنبه شب در دیدار فعالان اقتصادی منطقه آزاد کیش، با اشاره به اینکه باور دارد استخراج رمزارز […]

The post رئیس کمیسیون اقتصادی: شرایط لازم برای استخراج ارز دیجیتال در کشور فراهم شود appeared first on ارزدیجیتال.

محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفته است اعضای این کمیسیون به دنبال ارائه راهکارهای قانونی برای استفاده بیشتر از ظرفیت های بخش استخراج ارز دیجیتال کشور هستند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، محمدرضا پور ابراهیمی چهارشنبه شب در دیدار فعالان اقتصادی منطقه آزاد کیش، با اشاره به اینکه باور دارد استخراج رمزارز می تواند برای کشور درآمد ارزی قابل توجهی ایجاد کند، گفت:با توجه به مشکلات موجود برق کشور، این راهکارها باید به گونه ای باشد که استخراج کنندگان رمزارزها خودشان برق را از منابع تجدیدپذیر همچون انرژی خورشیدی تأمین کرده و سپس نسبت به استخراج آن اقدام کنند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس کمیسیون اقتصادی: شرایط لازم برای استخراج ارز دیجیتال در کشور فراهم شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×