روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هشدار تحلیلگری که سقوط ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده بود: بازار نزولی به این زودی‌‌ها تمام نمی‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ منتشر شد.

هشدار تحلیلگری که سقوط ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده بود: بازار نزولی به این زودی‌‌ها تمام نمی‌شود

پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیلگر مشهوری که پیش تر سقوط سال ۲۰۱۸ بازار ارزهای دیجیتال را پیش بینی کرده بود، گفته است حرف های کسانی که انتظار دارند قیمت خیلی زود یک بار دیگر جهشی ناگهانی را تجربه کند، بی اساس است. او می گوید سرمایه گذاران بیت کوین به جای درگیرشدن با این صحبت ها، باید سعی کنند در مسیر خود […]

The post هشدار تحلیلگری که سقوط ۲۰۱۸ را پیش بینی کرده بود: بازار نزولی به این زودی ها تمام نمی شود appeared first on ارزدیجیتال.

پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیلگر مشهوری که پیش تر سقوط سال ۲۰۱۸ بازار ارزهای دیجیتال را پیش بینی کرده بود، گفته است حرف های کسانی که انتظار دارند قیمت خیلی زود یک بار دیگر جهشی ناگهانی را تجربه کند، بی اساس است. او می گوید سرمایه گذاران بیت کوین به جای درگیرشدن با این صحبت ها، باید سعی کنند در مسیر خود ثابت قدم باشند.به گزارش دیلی هودل، پیتر برنت، تحلیلگر کهنه کار بازارهای مالی، گفته است سرمایه گذاران نباید انتظار داشته باشند قیمت یک اوج گیری ناگهانی و سریع داشته باشد و معتقد است که روند نزولی فعلی برای مدتی نه چندان کوتاه ادامه خواهد داشت.برنت خطاب به ۶۲۲,۸۰۰ دنبال کننده خود در توییتر گفته است که برخلاف گفته های دیگر تحلیلگران، اصلاح قیمت بیت کوین می تواند طولانی شود.مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری مایکرواستراتژی، هم گفته با برنت موافق است و فکر می کند که سرمایه گذاری در بیت کوین شبیه یک مسابقه طولانی است.برنت ضمن اشاره به این موضوع که هولدرهای طولانی مدت بیت کوین از نظر سود سرمایه گذاری از او جلوتر هستند، گفت:استراتژی خرید و نگهداری از نظر بازدهی از استراتژی من بهتر عمل می کند، اما اگر حباب بیت کوین به معنی واقعی کلمه شکسته شود، دیگر نیازی به انجام این مقایسه نخواهد بود. می خواهم بگویم که این حرف های بی اساس [درباره جهش شدید و قریب الوقوع قیمت] صبر مردم را از بین می برد و نمی گذارد که آنها برای طولانی مدت از بیت کوین هولد کنند. به جای این همه هیاهو باید به مردم هشدار دهیم که انتظار سودهای یک شبه نداشته باشند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هشدار تحلیلگری که سقوط ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کرده بود: بازار نزولی به این زودی‌‌ها تمام نمی‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×