روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سخنگوی دستگاه قضا: اگر برای قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به‌موقع اقدام نکنیم، پشیمان خواهیم شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ منتشر شد.

سخنگوی دستگاه قضا: اگر برای قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به‌موقع اقدام نکنیم، پشیمان خواهیم شد

ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه، گفته است اگر قبل از اینکه تعداد کلاهبرداری ها در حوزه ارز دیجیتال افزایش یابد، دستگاه های متولی برای قانون گذاری اقدام نکنند، پشیمانی به بار خواهد آمد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایران پرس، ذبیح الله خداییان، سخنگوی دستگاه قضا، در نشست خبری امروز در پاسخ به سؤال خبرنگاران درباره […]

The post سخنگوی دستگاه قضا: اگر برای قانون گذاری ارزهای دیجیتال به موقع اقدام نکنیم، پشیمان خواهیم شد appeared first on ارزدیجیتال.

ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضاییه، گفته است اگر قبل از اینکه تعداد کلاهبرداری ها در حوزه ارز دیجیتال افزایش یابد، دستگاه های متولی برای قانون گذاری اقدام نکنند، پشیمانی به بار خواهد آمد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایران پرس، ذبیح الله خداییان، سخنگوی دستگاه قضا، در نشست خبری امروز در پاسخ به سؤال خبرنگاران درباره مشکل رمزارزها تأکید کرد:متأسفانه تاکنون کلاهبرداری های زیادی در رمزارزها صورت گرفته و پرونده های متعددی در دستگاه قضایی مانند پرونده کریپتولند تشکیل شده که این رمزارز تقریباً ۲۸۹ هزار کاربر داشته و گردش مالی ۶ ماهه آن حدود ۳ هزار میلیارد تومان بوده است میزان کلاهبرداری که در آن صورت گرفت حدود ۴۲ میلیون دلار و بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان است که با اقدام به موقع دستگاه قوه قضایی و ضابطین دادگستری قسمتی از اموال شناسایی و بین افراد متضرر توزیع شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سخنگوی دستگاه قضا: اگر برای قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال به‌موقع اقدام نکنیم، پشیمان خواهیم شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×