روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کارشناس اقتصادی: اگر روسیه برای دورزدن تحریم از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت‌ها کاهش می‌یابد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ منتشر شد.

کارشناس اقتصادی: اگر روسیه برای دورزدن تحریم از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت‌ها کاهش می‌یابد

الکس کروگر (Alex Kruger)، کارشناس اقتصادی و از فعالان بازار ارز دیجیتال، گفته است اگر روسیه بخواهد برای دورزدن تحریم ها از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت این دارایی ها به شدت سقوط خواهد کرد. او می گوید در چنین شرایطی قانون گذاران آمریکایی برای محدودکردن هرچه بیشتر ارزهای دیجیتال تلاش خواهند کرد. به گزارش دیلی هودل، کروگر هشدار داده […]

The post کارشناس اقتصادی: اگر روسیه برای دورزدن تحریم از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت ها کاهش می یابد appeared first on ارزدیجیتال.

الکس کروگر (Alex Kruger)، کارشناس اقتصادی و از فعالان بازار ارز دیجیتال، گفته است اگر روسیه بخواهد برای دورزدن تحریم ها از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت این دارایی ها به شدت سقوط خواهد کرد. او می گوید در چنین شرایطی قانون گذاران آمریکایی برای محدودکردن هرچه بیشتر ارزهای دیجیتال تلاش خواهند کرد.به گزارش دیلی هودل، کروگر هشدار داده است که روی آوردن روسیه به ارزهای دیجیتال برای فرار از تحریم ها می تواند روی کل دارایی های دیجیتال تأثیر منفی داشته باشد.کروگر روز ۲۵ فوریه (۶ اسفند)، خطاب به ۱۲۳٬۷۰۰ دنبال کننده اش در توییتر گفت استفاده از ارز دیجیتال برای دورزدن تحریم ها با واکنش شدید نهادهای نظارتی آمریکا مواجه خواهد شد.آمریکا در کنار متحدان و شرکای خود، پس از حمله روسیه به اوکراین، تحریم های مختلفی را علیه کرملین اعمال کرده است. این تحریم ها شامل قطع ارتباط مؤسسات مالی بزرگ روسیه با سیستم مالی آمریکا و سوئیفت (SWIFT) هستند.به گفته این اقتصاددان و معامله گر برجسته، قیمت ارزهای دیجیتال و سایر دارایی ها مانند سهام و بورس کالا، در پی درگیری روسیه و اوکراین، اکنون به سطوح پایینی رسیده رسیده است.با این حال، کروگر گفته است اگرچه قیمت ارزهای دیجیتال و سایر دارایی ها به کف رسیده اند، اما اگر درگیری منجر به استفاده از سلاح های هسته ای شود، وضعیت از این هم بدتر خواهد شد.عواملی مانند حمله چین به تایوان، حمله روسیه به کشورهای بیشتر (به غیر از اوکراین) و استفاده از سلاح هسته ای می تواند اوضاع را وخیم تر کند. به غیر از وقوع این احتمالات، بازار از قبل بدترین سناریو را اتخاذ کرده و سپس آن را کنار گذاشته است. ریزش بازار در هر درگیری نظامی می تواند اتفاق بیفتد. با این حال ریزش اخیر می توانست متفاوت باشد زیرا چنین جنگی از هر درگیری دیگری در دهه های گذشته بزرگتر است، اما بازارهای مالی نشان دهنده این موضوع نیستند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کارشناس اقتصادی: اگر روسیه برای دورزدن تحریم از ارزهای دیجیتال استفاده کند، قیمت‌ها کاهش می‌یابد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×