روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " معاون نخست‌وزیر اوکراین: صرافی‌های ارز دیجیتال باید ارائه خدمات به کاربران روسیه را متوقف کنند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ منتشر شد.

معاون نخست‌وزیر اوکراین: صرافی‌های ارز دیجیتال باید ارائه خدمات به کاربران روسیه را متوقف کنند

میخایلو فدوروف (Mykhailo Fedorov)، معاون نخست وزیر و وزیر تحول دیجیتال اوکراین، از صرافی های ارز دیجیتال جهان خواسته است تا حساب های کاربران روسی و بلاروسی را مسدود کنند. این در حالی است که تاکنون دسترسی مؤسسات و بانک های روسیه به بسیاری از ابزارهای مالی و پرداختی بین المللی مسدود شده است. به گزارش «The Block»، فدوروف این […]

The post معاون نخست وزیر اوکراین: صرافی های ارز دیجیتال باید ارائه خدمات به کاربران روسیه را متوقف کنند appeared first on ارزدیجیتال.

میخایلو فدوروف (Mykhailo Fedorov)، معاون نخست وزیر و وزیر تحول دیجیتال اوکراین، از صرافی های ارز دیجیتال جهان خواسته است تا حساب های کاربران روسی و بلاروسی را مسدود کنند. این در حالی است که تاکنون دسترسی مؤسسات و بانک های روسیه به بسیاری از ابزارهای مالی و پرداختی بین المللی مسدود شده است.به گزارش «The Block»، فدوروف این درخواست را در ۲۷ فوریه (۸ اسفند)، پس از چند روز درگیری شدید در اوکراین در پی حمله نیروهای روسی به این کشور در اواخر هفته گذشته، منتشر کرد.فدوروف گفته است:از همه صرافی های بزرگ ارز دیجیتال می خواهم تا آدرس های کاربران روسی را مسدود کنند. نه تنها آدرس های مرتبط با سیاست مداران روسی و بلاروسی، بلکه مسدودکردن حساب کاربران عادی هم که ممکن است فعالیت مخربی داشته باشند، بسیار مهم است.جسی پاول (Jesse Powell)، مدیرعامل کراکن (Kraken)، یکی از بزرگترین صرافی های از دیجیتال جهان، امروز پاسخ داد که چنین اقدامی «بدون الزام قانونی برای انجام این کار» نمی تواند انجام شود، اما افزود که کاربران روسی باید بدانند که اجرای چنین دستوری «دور از انتظار نیست».فدوروف در توییت بعدی خود، از اقدام بازار NFT دی مارکت (DMarket) که یک استارتاپ اوکراینی است، برای مسدودکردن حساب های کاربران روسیه و بلاروس تمجید کرد. دی مارکت نیز چند ساعت قبل این موضوع را در توییتر تأیید کرده و اظهار داشته است که دارایی ها در حساب های کاربران باقی می ماند، اما دسترسی آنها محدود شده است.درخواست فدوروف چند روز پس از آن صورت می گیرد که آمریکا و اتحادیه اروپا به طور مشترک اقدام به حذف برخی بانک های روسی از سیستم مالی جهانی سوئیفت (SWIFT) و مسدودکردن دارایی های بانک مرکزی روسیه در خارج از کشور کردند.ارزش روبل روسیه در برابر دلار صبح امروز به پایین ترین سطح تاریخ خود سقوط کرد و نگرانی ها از بحران بانکداری را در این کشور برانگیخت.در همین حال، با درخواست حمایت مالی حساب رسمی توییتر اوکراین در ۲۶ فوریه (۸ اسفند)، بیش از ۱۸.۹ میلیون دلار بیت کوین، اتریوم و تتر به این کشور اهدا شده است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " معاون نخست‌وزیر اوکراین: صرافی‌های ارز دیجیتال باید ارائه خدمات به کاربران روسیه را متوقف کنند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×