روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " هیچ برنامه‌ای برای مسدودکردن صرافی‌های ارز دیجیتال نداریم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ منتشر شد.

هیچ برنامه‌ای برای مسدودکردن صرافی‌های ارز دیجیتال نداریم

مجتبی توانگر، رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس، در واکنش به صحبت های اخیر یکی از نمایندگان در رابطه با مسدودسازی صرافی های ارز دیجیتال، گفته است که مجلس هیچ برنامه ای برای این کار نداردن و به دنبال قانونی کردن فضای ارز دیجیتال کشور است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، توانگر در واکنش به […]

The post رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس: هیچ برنامه ای برای مسدودکردن صرافی های ارز دیجیتال نداریم appeared first on ارزدیجیتال.

دانلود اپلیکیشن موبایل ارزدیجیتالقیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه ای ببینید و نرخ آن ها را به یکدیگر تبدیل کنید. آخرین اخبار، تحلیل ها و مقالات حوزه بلاک چین را بخوانید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید. با جامعه فارسی زبان ارزدیجیتال در مورد توکن ها و کوین های محبوبتان بحث و گفتگو کنید.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هیچ برنامه‌ای برای مسدودکردن صرافی‌های ارز دیجیتال نداریم از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×