روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ماینرهایی که با وزارت نیرو یا نفت قرارداد داشته باشند، می‌توانند جواز تأسیس بگیرند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ منتشر شد.

ماینرهایی که با وزارت نیرو یا نفت قرارداد داشته باشند، می‌توانند جواز تأسیس بگیرند

به گفته نماینده بخش خصوصی استان خراسان، در یکی از بخش نامه های جدید وزارت صمت گفته شده است آن دسته از مزارع استخراج ارز دیجیتال که برای تأمین برق یا گاز مورد نیاز خود با وزارت نیرو یا نفت قرارداد دارند، می توانند پروانه بهره برداری دریافت کرده یا جواز تأسیس خود را تمدید کنند. گفتنی است که […]

The post ماینرهایی که با وزارت نیرو یا نفت قرارداد داشته باشند، می توانند جواز تأسیس بگیرند appeared first on ارزدیجیتال.

به گفته نماینده بخش خصوصی استان خراسان، در یکی از بخش نامه های جدید وزارت صمت گفته شده است آن دسته از مزارع استخراج ارز دیجیتال که برای تأمین برق یا گاز مورد نیاز خود با وزارت نیرو یا نفت قرارداد دارند، می توانند پروانه بهره برداری دریافت کرده یا جواز تأسیس خود را تمدید کنند. گفتنی است که طبق یکی از بخش نامه های قدیمی تر وزارت صمت، تنها مزارعی امکان دریافت مجوز داشتند که برق خود را از منابع تجدیدپذیر تأمین کنند.به گزارش ارز دیجیتال و به نقل از پیام خاوران، محسن احتشام، دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان خراسان، گفته است:براساس بخشنامه شماره ۶۰/۳۱۰۴۲۹ مورخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۰، برای متقاضیان دارای جواز (معتبر یا فاقد اعتبار) تأسیس مزرعه استخراج رمزارز که دارای قرارداد معتبر تأمین برق یا گاز از وزارت نفت یا وزارت نیرو هستند، صدور پروانه بهره برداری و یا تمدید جواز تأسیس با تأیید قرارداد و استعلام از ارکان ذیربط وزارت خانه های ذکرشده بلامانع است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ماینرهایی که با وزارت نیرو یا نفت قرارداد داشته باشند، می‌توانند جواز تأسیس بگیرند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×