روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " ورود پول به صندوق‌های ارز دیجیتال برای دومین هفته متوالی؛ بیت کوین همچنان محبوب‌ترین ارز است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ منتشر شد.

ورود پول به صندوق‌های ارز دیجیتال برای دومین هفته متوالی؛ بیت کوین همچنان محبوب‌ترین ارز است

ورود پول جدید به محصولات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای دومین هفته متوالی ادامه پیدا کرده و بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، همچنان بیشترین میزان ورودی را داشته که نشان دهنده احساسات مثبت در بازار است. با این حال، برخی از صندوق ها در این مدت با کاهش شدید ورود پول مواجه […]

The post ورود پول به صندوق های ارز دیجیتال برای دومین هفته متوالی؛ بیت کوین همچنان محبوب ترین ارز است appeared first on ارزدیجیتال.

ورود پول جدید به محصولات سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای دومین هفته متوالی ادامه پیدا کرده و بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار، همچنان بیشترین میزان ورودی را داشته که نشان دهنده احساسات مثبت در بازار است. با این حال، برخی از صندوق ها در این مدت با کاهش شدید ورود پول مواجه شده اند.به گزارش کوین دسک، صندوق های ارز دیجیتال برای دومین هفته متوالی با ورود پول مواجه شدند و می توان گفت تقریباً تمام این سرمایه گذاری های جدید مربوط به صندوق های اروپایی بوده است.گزارشی که کوین شیرز (CoinShares) روز دوشنبه منتشر کرد، نشان می دهد صندوق های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در هفت روز منتهی به اول آوریل (۱۲ فروردین)، شاهد ۱۸۰ میلیون دلار جریان خالص ورودی بوده اند. با این حال، کوین شیرز گفته است این مبلغ نسبت به ۲۴۴ میلیون دلار ورودی هفته گذشته، با کاهش مواجه شده است.نمودار جریان ورود سرمایه به صندوق های ارز دیجیتال در هفته های مختلف.حدود ۹۹ درصد از ورودی ها به صندوق های اروپایی و بقیه به صندوق های مستقر در آمریکا واریز شده اند. طبق این گزارش، گروه اکسچنج تریدد کریپتو (ETC) با جذب ۸۷ میلیون دلار سرمایه، بیشترین ورود پول را در این هفته تجربه کرده است.همچنین صندوق بورسی (ETF) پِرپوز بیت کوین (Purpose Bitcoin) که هفته گذشته ۱۶ میلیون دلار خروجی داشت، این هفته هم ۴۳ میلیون دلار خروج پول ثبت کرده است. این چهارمین هفته ای است که پِرپوز بیت کوین از زمان جذب ۱۳۰ میلیون دلار سرمایه در هفته منتهی به ۴ مارس (۱۳ اسفند)، خروج پول را تجربه می کند.محصولات سرمایه گذاری شورت بیت کوین که ارزش آنها خلفا جهت بازار و با کاهش قیمت بیت کوین افزایش می یابد، شاهد ورود ۹ میلیون دلار پول جدید بودند که نشان دهنده احساسات منفی برخی از سرمایه گذاران است.صندوق های متمرکز بر بیت کوین در این مدت ۱۴۴ میلیون دلار سرمایه جذب کرده اند و ۲۳ میلیون دلار نیز به صندوق های متمرکز بر اتریوم اختصاص یافته است. همچنین صندوق های متمرکز بر سولانا شاهد ورود ۸.۲ میلیون دلار پول جدید بودند که نسبت به ۸۷ میلیون دلار هفته قبل با کاهش شدیدی مواجه شده است. صندوق های متمرکز بر کاردانو نیز مانند هفته گذشته، ۱.۸ میلیون دلار سرمایه جذب کرده اند.گفتنی است که کوین شیرز جریان ورودی هفته قبل را که ۱۹۳ میلیون دلار گزارش کرده بود، در این گزارش به ۲۴۴ میلیون تغییر داده است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ورود پول به صندوق‌های ارز دیجیتال برای دومین هفته متوالی؛ بیت کوین همچنان محبوب‌ترین ارز است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×