روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " مانع ارائه درگاه پرداخت به صرافی‌های ارز دیجیتال نمی‌شویم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ منتشر شد.

مانع ارائه درگاه پرداخت به صرافی‌های ارز دیجیتال نمی‌شویم

یکی مسئولان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که متولی ارائه اینماد به کسب وکارهای اینترنتی است، می گوید صرافی های ارز دیجیتال امکان دریافت اینماد ندارند، اما این سازمان دولتی جلو ارائه درگاه پرداخت به کسب و کارهای فعال در این حوزه را هم نگرفته است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد هادی، معاون تسهیل تجاری […]

The post مرکز توسعه تجارت الکترونیکی: مانع ارائه درگاه پرداخت به صرافی های ارز دیجیتال نمی شویم appeared first on ارزدیجیتال.

یکی مسئولان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که متولی ارائه اینماد به کسب وکارهای اینترنتی است، می گوید صرافی های ارز دیجیتال امکان دریافت اینماد ندارند، اما این سازمان دولتی جلو ارائه درگاه پرداخت به کسب و کارهای فعال در این حوزه را هم نگرفته است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد هادی، معاون تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، گفته است:برای حوزه های مقررات گذاری نشده مانند رمزارز ها سازوکاری را با همکاری بانک مرکزی و بخش خصوصی تحت عنوان «سایر حوزه های مالی» طراحی کرده ایم که هنوز برای آن قانون گذاری صورت نگرفته، اما جلو ارائه درگاه پرداخت به آنها را نمی گیریم، بلکه وضع موجود را حفظ و در این حوزه نقشی خنثی ایفا می کنیم.او می گوید:با نظر بانک مرکزی امکان دریافت درگاه پرداخت برای این نوع سازوکار ها وجود دارد به این صورت که افراد در داخل سامانه اینماد «سایر حوزه های مالی» را انتخاب می کنند و بعد از طی فرآیند و ثبت اطلاعاتشان، سازمان تجارت الکترونیک اطلاعاتشان را بدون گرفتن تعرفه ای از فرد درخواست کننده به بانک ارجاع می دهد. اگر بانک مرکزی تأیید دهد این افراد می توانند درگاه پرداخت بگیرند. در گذشته هم بانک مرکزی و شاپرک این اختیار را داشته اند.همچنین بخوانید: داشتن اینماد برای دریافت درگاه پرداخت از فردا اجباری می شود؛ درگاه صرافی های ارز دیجیتال چه خواهد شد؟اسفند سال ۱۳۹۹، شرکت خدمات پرداخت شاپرک به شرکت های پرداخت یار دستور داده بود که نسبت به قطع خدمات پرداخت الکترونیک به صرافی های ارز دیجیتال اقدام کنند که البته این تصمیم شاپرک در ادامه با مخالفت بخش های مختلف مواجه شد و در نهایت به مرحله اجرا نرسید. اکنون اما، طبق تأکید دوبارهٔ روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، کسب و کار های فعال در حوزه های مالی جدید، نظیر ارزهای دیجیتال، می توانند در صورت تأیید بانک مرکزی (شاپرک) بدون داشتن اینماد اینماد درگاه پرداخت دریافت کنند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مانع ارائه درگاه پرداخت به صرافی‌های ارز دیجیتال نمی‌شویم از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×