روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " حبس ماینرهای متخلف به قوانین جدید اضافه می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ منتشر شد.

حبس ماینرهای متخلف به قوانین جدید اضافه می‌شود

مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج شرکت توانیر که زیرنظر وزارت نیرو فعالیت می کند، گفته در قوانین جدیدی که برای استخراج ارزهای دیجیتال در کشور پیشنهاد شده است، مجازات استخراج غیرقانونی شدید تر و حبس فرد متخلف نیز به آنها اضافه شده است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، محمدخدادادی بهلولی، مجری طرح تأمین […]

The post مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج: حبس ماینرهای متخلف به قوانین جدید اضافه می شود appeared first on ارزدیجیتال.

مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج شرکت توانیر که زیرنظر وزارت نیرو فعالیت می کند، گفته در قوانین جدیدی که برای استخراج ارزهای دیجیتال در کشور پیشنهاد شده است، مجازات استخراج غیرقانونی شدید تر و حبس فرد متخلف نیز به آنها اضافه شده است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، محمدخدادادی بهلولی، مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج رمزارز، گفته است:به همین دلیل در صورت کشف تخلف، اولاً، همه ماینرها توسط پلیس توقیف می شود. دوماً، جریان برق مشترک متخلف قطع می شود. سوما، جریمه های سنگین از متخلف اخذ می شود و در نهایت پرونده متخلف به مراجع قضایی ارسال می شود.گفتنی است مرکز فناوری اطلاعات کشور نیز آذر سال ۱۴۰۰ پیش نویس لایحه ای را برای مبارزه با استخراج غیرقانونی ارزهای دیجیتال منتشر کرده بود که بر اساس آن مجازات ماینرهای متخلف پرداخت سه تا پنج برابر برق مصرفی اعلام شده بود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حبس ماینرهای متخلف به قوانین جدید اضافه می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×