روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی شده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ منتشر شد.

سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی شده است

مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج توانیر که یکی از زیرمجموعه های وزارت نیرو است، گفته در طول سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال در سراسر کشور راه اندازی شده است. این در حالی است که در طول سال ۱۴۰۰، ماینرهای داخلی تقریباً برای ۶ ماه اجازه فعالیت نداشتند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری […]

The post ادعای عجیب توانیر: سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال راه اندازی شده است appeared first on ارزدیجیتال.

مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج توانیر که یکی از زیرمجموعه های وزارت نیرو است، گفته در طول سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال در سراسر کشور راه اندازی شده است. این در حالی است که در طول سال ۱۴۰۰، ماینرهای داخلی تقریباً برای ۶ ماه اجازه فعالیت نداشتند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، محمد خدادادی بهلولی، مجری طرح تأمین برق مراکز استخراج، با بیان اینکه تهران رتبه نخست کشف مراکز استخراج غیرمجاز را دارد، گفت:وی با بیان اینکه مراکز مجاز استخراج رمز ارز در سال ۱۴۰۰ بیش از ۳۱۱ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف کرده اند، افزود:خدادادی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ بیش از ۴۳۲ مرکز غیرمجاز رمزارز کشف شده است، گفت:همه دستگاه های کشف شده توقیف و هرگز تحویل داده نخواهند شد. همچنین برق مشترک بطور دائم قطع و جریمه های سنگین نیز تعیین خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سال گذشته ۱٬۴۵۰ مرکز مجاز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی شده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×