روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " صندوق‌ سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، با تأیید مسائل فقهی راه‌اندازی خواهد شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ منتشر شد.

صندوق‌ سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، با تأیید مسائل فقهی راه‌اندازی خواهد شد

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوارق بهادار، گفته قرار است طرح معامله ارزهای دیجیتال در بازار سرمایه، در قالب صندوق های بورسی و به صورت آزمایشی اجرا شود. او گفته است این صندوق ها در صورت تأیید مسائل فقهی راه اندازی خواهند شد.  با توجه به صحبت های انجام شده در دولت، اکنون مقررات و قانونی برای رمزارزها و نیز […]

The post رئیس سازمان بورس: صندوق سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، با تأیید مسائل فقهی راه اندازی خواهد شد appeared first on ارزدیجیتال.

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوارق بهادار، گفته قرار است طرح معامله ارزهای دیجیتال در بازار سرمایه، در قالب صندوق های بورسی و به صورت آزمایشی اجرا شود. او گفته است این صندوق ها در صورت تأیید مسائل فقهی راه اندازی خواهند شد.در کنار این مسئله، موضوع استفاده از فناوری های بلاکچین و نیز فناوری های مشابه آن در فرآیندها مطرح است؛ این موضوع دارای بحث و مقوله متفاوتی است و باید برخی از فرآیندها را از طریق استفاده از نوآوری های جدید در دستور کار قرار دهیم. در این زمینه هم با کمک سایر نهادهای مالی در حال بررسی و تصمیم گیری هستیم تا مشخص شود که چگونه می توان از نوآوری های جدید در فرآیند تسویه و نیز ثبت و نگهداری دارایی ها استفاده کرد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صندوق‌ سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، با تأیید مسائل فقهی راه‌اندازی خواهد شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×