روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کمیسیون برنامه و بودجه با ممانعت دولت از تأمین برق ماینرها مخالفت کرد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ منتشر شد.

کمیسیون برنامه و بودجه با ممانعت دولت از تأمین برق ماینرها مخالفت کرد

در لایحه مانع زدایی از صنعت برق کشور ماده ای وجود دارد که در آن گفته شده است دولت باید تا زمان تصویب قانون ارزهای دیجیتال، از اختصاص برق به ماینرها ممانعت کند. کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اما، با این مادهٔ بحث برانگیز مخالفت کرده و خواسته است تا پیشنهاد حذف آن از لایحه در صحن علنی […]

The post کمیسیون برنامه و بودجه با ممانعت دولت از تأمین برق ماینرها مخالفت کرد appeared first on ارزدیجیتال.

در لایحه مانع زدایی از صنعت برق کشور ماده ای وجود دارد که در آن گفته شده است دولت باید تا زمان تصویب قانون ارزهای دیجیتال، از اختصاص برق به ماینرها ممانعت کند. کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اما، با این مادهٔ بحث برانگیز مخالفت کرده و خواسته است تا پیشنهاد حذف آن از لایحه در صحن علنی مطرح شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خانه ملت، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در تشریح نشست روز گذشته این کمیسیون در رابطه با تأمین برق ماینرهای ارز دیجیتال گفت:این موضوع کاملاً شفاف نشده بود و به موجب این ماده تا زمانی که قانون رمزارزها تصویب نشده، دولت باید از اختصاص برق به فعالیت های رمزارزی ممانعت کند که اعضای کمیسیون با این ماده مخالفت کردند؛ زیرا پیش از این برای بسیاری تعهد ایجاد شده و نیروگاه برقی احداث کرده اند، بنابراین اعلام شد که پیشنهاد حذف این ماده در صحن علنی مطرح شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کمیسیون برنامه و بودجه با ممانعت دولت از تأمین برق ماینرها مخالفت کرد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×