روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " آزمایش ارز دیجیتال ملی ایران تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ منتشر شد.

آزمایش ارز دیجیتال ملی ایران تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی، گفته است تا چند ماه دیگر آزمایش پروژه ارز دیجیتال ملی ایران در برخی از مناطق کشور آغاز خواهد شد. به گفته صالح آبادی، قرار است طول این دوره آزمایشی ۶ ماه باشد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، صالح آبادی در جریان جلسه همفکری رئیس کل بانک […]

The post رئیس بانک مرکزی: آزمایش ارز دیجیتال ملی ایران تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد appeared first on ارزدیجیتال.

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی، گفته است تا چند ماه دیگر آزمایش پروژه ارز دیجیتال ملی ایران در برخی از مناطق کشور آغاز خواهد شد. به گفته صالح آبادی، قرار است طول این دوره آزمایشی ۶ ماه باشد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، صالح آبادی در جریان جلسه همفکری رئیس کل بانک مرکزی با صاحب نظران و اساتید حوزه اقتصاد با محوریت رمزپول بانک مرکزی گفت:رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اولویت این سازمان در این مقطع اصلاح نظام بانکی در اضلاع سه گانه است، افزود:بعد از این بازه زمانی ضمن آسیب شناسی موضوع، گزارش این طرح در اختیار صاحب نظران اقتصادی و بانکی قرار می گیرد تا از نقطه نظرات فرهیختگان در این حوزه بهره گرفته شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آزمایش ارز دیجیتال ملی ایران تا چند ماه دیگر آغاز خواهد شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×