روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " با افزایش احساس ترس، سرمایه‌گذاران ضعیف در حال خروج از بازار هستند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ منتشر شد.

با افزایش احساس ترس، سرمایه‌گذاران ضعیف در حال خروج از بازار هستند

یک شاخص درون زنجیره ای نشان می دهد هم زمان با کاهش قیمت و افزایش احساس ترس در بازار، بخشی از سرمایه گذاران بیت کوین که احتمالاً از تاب آوری کمتری هم برخوردار هستند، رو به فروش آورده اند. به گزارش یوتودی، بیت کوین همچنان نزدیک به سطح ۳۰٬۰۰۰ دلار معامله می شود و فاصله چندانی با پایین ترین محدوده قیمتی یک سال گذشته […]

The post داده های تازه: با افزایش احساس ترس، سرمایه گذاران ضعیف در حال خروج از بازار هستند appeared first on ارزدیجیتال.

یک شاخص درون زنجیره ای نشان می دهد هم زمان با کاهش قیمت و افزایش احساس ترس در بازار، بخشی از سرمایه گذاران بیت کوین که احتمالاً از تاب آوری کمتری هم برخوردار هستند، رو به فروش آورده اند.به گزارش یوتودی، بیت کوین همچنان نزدیک به سطح ۳۰٬۰۰۰ دلار معامله می شود و فاصله چندانی با پایین ترین محدوده قیمتی یک سال گذشته خود ندارد. با وجود اینکه اشباع فروش به وضوح در نمودار قیمت بیت کوین دیده می شود، فروش اخیر باعث شده است تا روند نزولی کوتاه مدت بیت کوین گسترده تر شود.در زمان انتشار این خبر، بیت کوین با ۰.۴۵ درصد رشد در ۲۴ ساعت گذشته و ۵ درصد کاهش در هفت روز گذشته، با قیمت ۲۹٬۶۰۰ دلار معامله می شود. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نیز در زمان نگارش این خبر با ۰.۵ درصد افت به ۱.۲۶ تریلیون دلار رسیده است. در حالی که بیت کوین همچنان با قیمت هایی کمتر از ۳۰٬۰۰۰ دلار معامله می شود، دو شاخص کلیدی از احتمال رسیدن این ارز دیجیتال به کف قیمتی اش خبر می دهند.شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال به سطح ۲۶ ماه پیش رسیده استبا وجود اینکه روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال با جهشی کوتاه روبه رو شد، همچنان از اوج قیمت خود فاصله زیادی دارند. هم زمان با تشدید احساس تر در بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال روز گذشته به عدد ۸ سقوط کرد که نشان دهنده «ترس بسیار شدید» بین سرمایه گذاران است.آخرین وضعیت شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال.علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، گفته است شاخص ترس و طمع بازار به پایین ترین سطح خود در نزدیک به ۲ سال گذشته رسیده است. مارتینز می گوید این معیار دقیقاً همان احساساتی را نشان می دهند که در جریان سقوط سنگین ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) در بازار وجود داشت. بیت کوین در مارس ۲۰۲۰ با تقریباً ۶۳ درصد افت از سطح ۱۰٬۵۰۴ دلار تا ناحیه ۳٬۸۰۰ دلار سقوط کرد و سپس روند صعودی خود را در ماه های بعدی از سر گرفت.«ترس شدید» کنونی ممکن است باعث جذب خریدارانی شود که مدت هاست منتظر افت بیش از حد قیمت بوده اند تا با خرید ارزهای دیجیتال آنها را برای بلندمدت نگهداری کنند. گفتنی است شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال اکنون به سطح ۱۳ درصد رسیده است.بخشی از سرمایه گذاران از روند بازار ترسیده اندپلتفرم تحلیلی سانتیمنت (Santiment)، با انتشار گزارشی در توییتر عنوان کرده است آن دسته از آدرس های بیت کوین که مدتی طولانی غیرفعال بوده اند، در هفته گذشته فعال تر شده اند که منجر به رشد شاخص جابه جایی توکن های ساکن (Age Consumed) واحدهای بیت کوین شده است. این شاخص در واقع نشان می دهد که چه مقدار بیت کوین پس از گذشت مدت طولانی از آخرین جابه جایی خود دوباره به یک آدرس دیگر منتقل می شوند. معمولاً رشد شاخص جابه جایی توکن های ساکن هم زمان با کاهش قیمت، نشان دهنده خروج افراد ضعیف یا ریسک گریز از موقعیت های معاملاتی شان است. شاخص جابه جایی توکن های ساکن بیت کوین.از شاخص جابه جایی توکن های ساکن برای مشاهده تغییر جهت قیمت بیت کوین در میان مدت و بلند مدت استفاده می شود. این شاخص که پلتفرم سانتیمنت آن را منتشر کرده است، برای به دست آوردن عدد دقیق، تعداد بیت کوین هایی که پس از مدتی به آدرس دیگری منتقل شده اند را در مدت زمانی که از آخرین انتقال شان می گذرد، ضرب می کند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با افزایش احساس ترس، سرمایه‌گذاران ضعیف در حال خروج از بازار هستند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×