روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • بانکی مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بانکی مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ منتشر شد.

بانکی مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟

بانک مرکزی ایران به تازگی شرایط احراز هویت الکترونیکی را ویژه بانک ها و مؤسسات مالی اعلام کرده است؛ اما آیا ضوابط جدید احراز هویت در صرافی های داخلی ارز دیجیتال را هم تحت تأثیر قرار می دهد؟ به گزارش ارزدیجیتال، بانک مرکزی اخیراً ضوابط اجرایی مربوط به ارائه خدمات غیرحضوری (آنلاین) و احراز هویت الکترونیکی را ویژه بانک ها و […]

The post بانکی مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال تغییر می کند؟ appeared first on ارزدیجیتال.

بانک مرکزی ایران به تازگی شرایط احراز هویت الکترونیکی را ویژه بانک ها و مؤسسات مالی اعلام کرده است؛ اما آیا ضوابط جدید احراز هویت در صرافی های داخلی ارز دیجیتال را هم تحت تأثیر قرار می دهد؟به گزارش ارزدیجیتال، بانک مرکزی اخیراً ضوابط اجرایی مربوط به ارائه خدمات غیرحضوری (آنلاین) و احراز هویت الکترونیکی را ویژه بانک ها و مؤسسات اعتباری، منتشر کرده است.بانک مرکزی تأکید کرده این ضوا بط نامه برای توضیح چگونگی ارائه غیرحضوری خدمات پایه بانکی (مثل افتتاح حساب، صدور کارت بانکی، اعطای وام و…) بوده و تنها به بانک ها و مؤسسات اعتباری مربوط می شود؛ با این حال، این احتمال وجود دارد که در آینده برای احراز هویت صرافی های ارز دیجیتال هم، معیارهای جدیدی در نظر گرفته شود.متن این ضوا بط نامه بیشتر به توضیح جزئیات فنی و قانونی مربوط به احراز هویت الکترونیکی و رویه های شناسایی غیرحضوری اشخاص اختصاص داده شده است؛ چیزی که مشابه آن از مدت ها قبل در نئوبانک ها و همچنین صرافی های ارز دیجیتال دیده شده است.از آنجایی که تعدادی از دستگاه های دولتی، مجلس و همین طور بانک مرکزی، مدتی است با قانون گذاری صرافی های داخلی ارز دیجیتال درگیر هستند و نگرانی خود را از نبود مقررات شفاف در این حوزه ابراز کرده اند، اگر قرار باشد در آینده رویه احراز هویت کاربران در پلتفرم های داخلی تغییر کند و سختگیرانه تر شود، ممکن است شرایطی مشابه ضوا بط نامه ارائه شده برای بانک ها و مؤسسات اعتباری داشته باشد.متن کامل ضوابط نامه بانک مرکزی ویژه بانک ها و مؤسسات اعتباری را می توانید از این پیوند مطالعه کنید.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بانکی مرکزی شرایط احراز هویت الکترونیکی را اعلام کرد؛ احراز هویت صرافی‌های ارز دیجیتال تغییر می‌کند؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×