روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " کندل هفتگی برای هشتمین بار در ضرر بسته شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ منتشر شد.

کندل هفتگی برای هشتمین بار در ضرر بسته شد

با وجود اینکه قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته نوسان چندانی نداشته، وضعیت نمودار آن خوب به نظر نمی رسد. کندل هفتگی این ارز دیجیتال برای هشتمین بار در ضرر بسته شده و مسیر قیمت هنوز مشخص نیست. به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین در ابتدای هفته جاری شادی چندانی برای خریداران خود به ارمغان […]

The post طولانی ترین روند نزولی تاریخ بیت کوین: کندلی هفتگی برای هشتمین بار در ضرر بسته شد appeared first on ارزدیجیتال.

با وجود اینکه قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته نوسان چندانی نداشته، وضعیت نمودار آن خوب به نظر نمی رسد. کندل هفتگی این ارز دیجیتال برای هشتمین بار در ضرر بسته شده و مسیر قیمت هنوز مشخص نیست.به گزارش کوین تلگراف، بیت کوین در ابتدای هفته جاری شادی چندانی برای خریداران خود به ارمغان نیاورد و کندل هفتگی منتهی به ۲۲ مه (۱ خرداد) آن در نزدیکی ۳۰,۰۰۰ دلار و با ضرر بسته شده است.نمودار قیمت بیت کوین به دلار در نمای یک ساعته.بیت کوین بعد از اتمام هفته معاملاتی وال استریت (بازار سهام آمریکا) و در روزهای شنبه و یکشنبه در محدوده باریکی نوسان می کرد. با توجه به نبود نوسان ها گسترده، معامله گران امیدوار بودند که این ارز دیجیتال به سمت نواحی حمایتی یا مقاومتی بالاتری حرکت کند.کریپتو تونی (Crypto Tony)، معامله گر ارزهای دیجیتال، در این باره گفته است:بیت کوین هنوز بین منطقه عرضه و تقاضا گیر کرده است. امیدوارم امروز این ارز دیجیتال یک شکست قیمتی داشته باشد تا فرصتی برای کسب سود ما فراهم شود.طبق گفته های او، اهداف نزولی و صعودی این ارز دیجیتال به ترتیب حدود ۲۷,۹۰۰ و ۳۱,۰۰۰ دلار هستند.متیو هایلند (Matthew Hyland)، تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال، هم با انتشار نمودار زیر گفته است که بیت کوین در منطقه مهمی قرار دارد و باید تصمیم بگیرد که می خواهد صعود کند یا سقوط.نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین (تحلیل متیو هایلند).مایکل ون دپوپ (Michaël van de Poppe)، یکی از نویسندگان وب سایت کوین تلگراف که اکثر مواقع دیدگاهی صعودی نسبت به قیمت بیت کوین دارد، گفته است انتظار دارد در هفته آینده روند بیت کوین صعودی باشد و «اعدادی سبزی روی نمودار» آن دیده شود.همان طور که گفته شد، بیت کوین هفته گذشته را در حوالی ۳۰,۰۰۰ دلار به اتمام رساند و کندل هفتگی آن برای هشتمین بار در ضرر بسته شد. گفتنی است که این خود رکورد جدیدی محسوب می شود.نمودار قیمت بیت به دلار در نمای هفتگی.علاوه بر این، آشفتگی بازارهای بین المللی می تواند هفته مجمع جهانی اقتصاد را که از امروز شروع شده است، تحت الشعاع قرار دهد. شاخص «S&P500» در حال حاضر ۲۰ درصد پایین تر از اوج تاریخی خود قرار دارد و رسماً وارد بازار نزولی شده است.با این حال، پلن سی (PlanC)، یکی از تحلیلگران محبوب توییتر، به این نکته اشاره کرده است که همبستگی بیت کوین با بازار سهام در مقایسه با ماه های قبل کاهش یافته است.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کندل هفتگی برای هشتمین بار در ضرر بسته شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×