روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " در زمان اوج مصرف، برق ماینرهای مجاز قطع می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ منتشر شد.

در زمان اوج مصرف، برق ماینرهای مجاز قطع می‌شود

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور، گفته است در روزهای پیش رو اگر برای تأمین برق موردنیاز کشور محدودیتی وجود داشته باشد، در زمان های اوج مصرف برق ماینرهای مجاز قطع خواهد شد. گفتنی است پیش تر برق ماینرهای داخلی تا ۱۵ اسفند سال گذشته، قطع بود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رجبی […]

The post سخنگوی صنعت برق: در زمان اوج مصرف، برق ماینرهای مجاز قطع می شود appeared first on ارزدیجیتال.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور، گفته است در روزهای پیش رو اگر برای تأمین برق موردنیاز کشور محدودیتی وجود داشته باشد، در زمان های اوج مصرف برق ماینرهای مجاز قطع خواهد شد. گفتنی است پیش تر برق ماینرهای داخلی تا ۱۵ اسفند سال گذشته، قطع بود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رجبی مشهدی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۸ مرکز مجاز استخراج رمزارز در کشور فعال است و این مراکز معادل ۲۰۰ مگاوات برق مصرف می کنند، گفته است:مراکز غیرمجاز کشف شده تاکنون معادل ۹۷۴ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می کردند که با کشف آنها این بار از شبکه برق حذف شده است. هزینه برق مصرفی دریافت شده از این مراکز غیر مجاز ۴۰ برابر متوسط نرخ برق یارانه ای و سه برابر نرخ برق صادراتی است. قطع جریان برق مرکز متخلف و ضبط دستگاه، بدون امکان آزادسازی مجدد، از جمله مجازات در نظر گرفته شده برای متخلفان در این بخش است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " در زمان اوج مصرف، برق ماینرهای مجاز قطع می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×