روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " سقوط ۷۰ درصدی لونا ۲.۰ در دو روز؛ آینده توکن‌های جدید چه خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ منتشر شد.

سقوط ۷۰ درصدی لونا ۲.۰ در دو روز؛ آینده توکن‌های جدید چه خواهد شد؟

با اینکه زمان زیادی از راه اندازی و ایردراپ لونا ۲.۰ نگذشته، قیمت این توکن با سقوطی ۷۰ درصدی روبه رو شده است. بسیاری از کاربران فضای ارزهای دیجیتال نسبت به آینده این پروژه بدبین هستند و ظاهراً لونا ۲.۰ را مانند لونای کلاسیک، محکوم به سقوط می دانند. به گزارش کوین تلگراف، قیمت لونا ۲.۰ از زمان […]

The post سقوط ۷۰ درصدی لونا ۲.۰ در دو روز؛ آینده توکن های جدید چه خواهد شد؟ appeared first on ارزدیجیتال.

با اینکه زمان زیادی از راه اندازی و ایردراپ لونا ۲.۰ نگذشته، قیمت این توکن با سقوطی ۷۰ درصدی روبه رو شده است. بسیاری از کاربران فضای ارزهای دیجیتال نسبت به آینده این پروژه بدبین هستند و ظاهراً لونا ۲.۰ را مانند لونای کلاسیک، محکوم به سقوط می دانند.به گزارش کوین تلگراف، قیمت لونا ۲.۰ از زمان راه اندازی مجدد این اکوسیستم با معرفی شبکه جدید تِرا ۲.۰ در ۲۸ مه (۷ خرداد)، تاکنون نزدیک به ۷۰ درصد کاهش یافته است.بر اساس طرح دو کوان، بنیان گذار ترا، توکن های جدید که لونا ۲.۰ نام دارند، برای هولدرهای خسارت دیده لونا کلاسیک (LUNC)، تِرا یو اس تی کلاسیک (USTC) و اَنکور پروتکل یو اس تی (aUST) ایردراپ شده اند.طبق داده های کوین گکو (CoinGecko)، لونا از زمان راه اندازی شبکه جدید خود در روز شنبه با قیمت آغازین ۱۸.۸۷ دلار، تقریباً ۶۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است و در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۶.۳۹ دلار معامله می شود.به نظر می رسد این سقوط شدید نشان دهنده بی اعتمادی نسبی به طرح دو کوان برای احیای اکوسیستم تِرا است و بسیاری از سرمایه گذاران در توییتر عنوان کرده اند که به دنبال بازگرداندن بخش کوچکی از سرمایه ازدست رفته قبلی خود هستند تا از این پروژه برای همیشه خارج شوند.صرافی بایننس نیز قرار است توزیع لوناهای جدید را که قرار است چند سال طول بکشد، برای کاربران واجد شرایط از ۳۱ مه (۱۰ خرداد) شروع کند. علاوه بر این، این صرافی توکن جدید لونا را در قسمت اینووِیشن زون (Innovation Zone)، یک پلتفرم تجاری اختصاصی برای دارایی های پرنوسان و ریسکی، فهرست خواهد کرد.برخی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال در توییتر، مانند تِرا واچر (Terra Watcher) که خود را برای خرید لونا ۲.۰ پس از پایان یافتن نوسان ها و فشار فروش آماده کرده بودند، پیش بینی می کنند که با فهرست شدن توکن جدید در بایننس فشار فروش بیشتر خواهد شد.به گفته این کاربر، بایننس دارای «۱۵.۷ میلیون لونا نقد است که روز سه شنبه در دسترس کاربران قرار می گیرد» و سرمایه گذارانی که اکثراً هم از اَنکور پروتکل استفاده می کردند به دنبال نقدکردن سرمایه خود خواهند بود؛ زیرا دیگر علاقه ای به اکوسیستم تِرا ندارند.طبق توییت این کاربر، طبق چیزی که از اسنپ شات مربوط به قبل از سقوط شبکه ترا پیداست، بیشتر سهام گذاران UST در انکور پروتکل کاربر این صرافی بوده اند و به همین خاطر انتظار می رود آنها فروش گسترده ای را آغاز کنند.دیگر افراد مشهور این حوزه مانند لارک دیویس (Lark Davis) نیز به این موضوع اشاره کرده اند.هیچ تصمیمی برای خرید لونا ۲.۰ ندارم، اما اگر چیزی از این ایردراپ را در بایننس دریافت کنم، همه توکن های خود را خواهم فروخت.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " سقوط ۷۰ درصدی لونا ۲.۰ در دو روز؛ آینده توکن‌های جدید چه خواهد شد؟ از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×