روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " برق ماینرها بار دیگر از ابتدای تیر قطع می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ منتشر شد.

برق ماینرها بار دیگر از ابتدای تیر قطع می‌شود

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، گفته کشور در هفته های پیش رو با محدودیت در تأمین برق مواجه می شود و به همین خاطر برق ماینرهای مجاز از ابتدای تیرماه تا پایان دوره محدودیت ها قطع خواهد شد. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رجبی مشهدی با اشاره به اوج گیری مصرف برق در کشور […]

The post برق ماینرها بار دیگر از ابتدای تیر قطع می شود appeared first on ارزدیجیتال.

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، گفته کشور در هفته های پیش رو با محدودیت در تأمین برق مواجه می شود و به همین خاطر برق ماینرهای مجاز از ابتدای تیرماه تا پایان دوره محدودیت ها قطع خواهد شد.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، رجبی مشهدی با اشاره به اوج گیری مصرف برق در کشور در هفته های پیش رو گفته است:هم اکنون ۱۱۸ مرکز مجاز استخراج رمزارز در کشور فعال هستند که این مراکز باید از ابتدای تیر دریافت برق خود را از شبکه سراسری قطع کنند. مصرف برق کشور در هفته گذشته رکورد ۶۲ هزار و ۵۰۰ مگاوات را در زمان اوج مصرف ثبت کرد که این رقم قابل توجهی است. طبق پیش بینی ها نیاز مصرف در این هفته از ۶۳ هزار مگاوات نیز عبور می کند که این به معنای محدودیت در تأمین برق است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " برق ماینرها بار دیگر از ابتدای تیر قطع می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×