روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین‌های بزرگ بی‌نصیب از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ منتشر شد.

گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین‌های بزرگ بی‌نصیب

یکی از نویسندگان پلتفرم تحلیلی سانتیمنت (Santiment) فعالیت ثروتمندترین کیف پول های موجود در بازار ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است تا در بازار نزولی کنونی، نقاط ورود یا خروج سرمایه احتمالی را مشخص کند؛ ارزهایی که می توانند در شرایط فعلی با خرید نهنگ ها خلاف جهت بازار حرکت کنند. به گزارش دیلی هودل، اولین ارز دیجیتالی […]

The post گزارش سانتیمنت: نهنگ ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین های بزرگ بی نصیب appeared first on ارزدیجیتال.

یکی از نویسندگان پلتفرم تحلیلی سانتیمنت (Santiment) فعالیت ثروتمندترین کیف پول های موجود در بازار ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است تا در بازار نزولی کنونی، نقاط ورود یا خروج سرمایه احتمالی را مشخص کند؛ ارزهایی که می توانند در شرایط فعلی با خرید نهنگ ها خلاف جهت بازار حرکت کنند.به گزارش دیلی هودل، اولین ارز دیجیتالی که توجه تحلیلگر وب سایت سانتیمنت را به خود جلب کرده، توکن متاورسی و غیرمتمرکز سندباکس است. طبق بررسی های سانتیمنت، علی رغم مشکلات قیمتی این توکن در هفته های اخیر، حجم واحدهای انباشته شده آن به طور چشمگیری رشد کرده است.هنگام نگارش این مطلب، قیمت سندباکس نسبت به ۲۴ گذشته حدود ۷ درصد رشد کرده است و هر واحد از این ارز دیجیتال حدود ۱.۱۶ دلار معامله می شود.تحلیلگر سانتیمنت در مرحله بعد کاردانو، رقیب اتریوم را بررسی کرده است. طبق بررسی های این تحلیلگر، ۱۰ درصد از سهم کیف پول هایی که بین ۱۰,۰۰۰ تا یک میلیون واحد کاردانو دارند، در سه ماه گذشته فروخته شده است.هنگام نگارش این مطلب، قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲.۷ درصد رشد کرده است و هم اکنون هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمتی حدود ۰.۵۰ دلار معامله می شود.این تحلیلگر در ادامه توکن یرن فایننس (YFI) را بررسی کرده و نشان داده است که سهم کیف پول هایی که بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ توکن یرن فایننس دارند، از عرضه درگردش این ارز دیجیتال در ۶ ماه گذشته ۶.۵ درصد کاهش یافته است.هنگام نگارش این مطلب، قیمت یرن فایننس در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲۰ درصد رشد کرده است و هم اکنون این ارز دیجیتال ۶,۹۷۰ دلار معامله می شود.سانتیمنت در آخر نگاهی به دوج کوین انداخته و گفته است سهم کیف پول هایی که بین یک تا ۱۰ میلیون دوج کوین هولد می کنند، از زمان موج فروش بزرگ ایجادشده در مارس گذشته (اسفند ۱۴۰۰) افزایش قابل توجهی نداشته است.دوج کوین اخیراً چندین بار و به صورت جزئی تلاش کرده بود تا روند نزولی خود را بشکند و قیمت آن هرگز در این مدت در برابر بیت کوین کاهش شدیدی نداشته است؛ این در حالی است که بسیاری از آلت کوین ها این تجربه را داشته اند. از زمان موج فروش گسترده ای که در اوایل ماه مارس (اسفند ۱۴۰۰) ایجاد شد، سهم کیف پول هایی که بین ۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون دوج کوین دارند، تغییر چندانی نکرده است.هنگام نگارش این مطلب، قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۵ درصد رشد کرده است و این ارز دیجیتال هم اکنون ۰.۰۶۶ دلار معامله می شود.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش سانتیمنت: نهنگ‌ها مشغول خرید یک توکن متاورسی هستند؛ آلت کوین‌های بزرگ بی‌نصیب از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×