روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • رئیس دادگستری تهران: بخش عمده‌ای از وقت دستگاه قضا صرف کلاهبراداری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال می‌شود

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس دادگستری تهران: بخش عمده‌ای از وقت دستگاه قضا صرف کلاهبراداری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ منتشر شد.

رئیس دادگستری تهران: بخش عمده‌ای از وقت دستگاه قضا صرف کلاهبراداری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال می‌شود

علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران، گفته است این روزها بخش زیادی از وقت دستگاه قضایی کشور صرف رسیدگی به پرونده های متعدد مرتبط با کلاهبرداری های وابسته به ارزهای دیجیتال می شود و این دست از کلاهبرداری ها به یکی از مهمترین دغدغه های آنها تبدیل شده اند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری فارس، علی القاصی در […]

The post رئیس دادگستری تهران: بخش عمده ای از وقت دستگاه قضا صرف کلاهبراداری های مرتبط با ارزهای دیجیتال می شود appeared first on ارزدیجیتال.

علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران، گفته است این روزها بخش زیادی از وقت دستگاه قضایی کشور صرف رسیدگی به پرونده های متعدد مرتبط با کلاهبرداری های وابسته به ارزهای دیجیتال می شود و این دست از کلاهبرداری ها به یکی از مهمترین دغدغه های آنها تبدیل شده اند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری فارس، علی القاصی در خصوص کلاهبرداری های حوزه رمز ارزها گفت:رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه بخش عمده ای از انرژی و وقت دستگاه قضا صرف رسیدگی به پرونده های کثیرالشاکی کلاهبرداری های ارز دیجیتال می شود، گفت «ما باید به دنبال بازپس گرفتن اموال مردم باشیم».وی با بیان این پرسش که چرا برای دستگاه هایی که بر فرایند این حساب های بانکی و اخذ این وجوه از مردم وظیفه دارند، مسئولیت سازی صورت نمی گیرد؟ خاطرنشان کرد:امروز مهم ترین مسئله در حوزه رمزارزها بحث مسئولیت سازی نهادها و دستگاه های مربوطه است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس دادگستری تهران: بخش عمده‌ای از وقت دستگاه قضا صرف کلاهبراداری‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×