روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " شاخصی که کف‌های قبلی بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید هنوز به کف نرسیده‌ایم از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ منتشر شد.

شاخصی که کف‌های قبلی بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید هنوز به کف نرسیده‌ایم

شاخص «MVRV Z-Score» که میزان دقت خود در تعیین کف ها و اوج های قیمتی بیت کوین را در گذشته ثابت کرده است، نشان می دهد که قیمت بیت کوین هنوز به کف نرسیده، اما به آن نزدیک شده است. به گزارش کوین تلگراف، یکی از دقیق ترین شاخص های درون زنجیره ای بازار نشان می دهد که قیمت بیت کوین ابتدا باید […]

The post شاخصی که کف های قبلی بیت کوین را پیش بینی کرده بود، می گوید هنوز به کف نرسیده ایم appeared first on ارزدیجیتال.

شاخص «MVRV Z-Score» که میزان دقت خود در تعیین کف ها و اوج های قیمتی بیت کوین را در گذشته ثابت کرده است، نشان می دهد که قیمت بیت کوین هنوز به کف نرسیده، اما به آن نزدیک شده است.به گزارش کوین تلگراف، یکی از دقیق ترین شاخص های درون زنجیره ای بازار نشان می دهد که قیمت بیت کوین ابتدا باید کمی پایین تر بیاید تا بتواند به کف روند بلندمدت خود برسد.داده های منابعی از جمله شرکت تجزیه وتحلیل دورن زنجیره ای گلسنود (Glassnode) نشان می دهد که شاخص MVRV Z-Score تقریباً (نه کاملاً) سیگنال تغییر روند نزولی را صادر کرده است.معامله گران و متخصصان زیادی درباره این بحث می کنند که آیا ممکن است قیمت بیت کوین به زیر کف بلندمدت فعلی خود، یعنی ۱۷,۶۰۰ دلار برسد یا نه. سؤال دیگر آنها این است که کی قرار است چنین اتفاقی بیفتد. حال داده های جدید نشان می دهند که بیت کوین به راحتی ممکن است بیش از پیش سقوط کند.طبق گفته های فیلب فیلب (Filbfilb)، یکی از بنیان گذاران مجموعه معاملاتی دیسنتریدر (Decentrader)، شاخص MVRV Z-Score اکنون حوالی منطقه سبز کلاسیک (کف تاریخی) خود قرار دارد. با این حال، این شاخص هنوز به نقطه ای نرسیده که در گذشته نشان دهنده کف قیمت بیت کوین بوده است.گفتنی است که شاخص MVRV Z-Score بالا یا پایین بودن قیمت آنی بیت کوین را نسبت به «ارزش منصفانه» آن اندازه گیری می کند.این شاخص، با استفاده از ارزش بازار، داده های مربوط به قیمت تحقق یافته بیت کوین و انحراف معیار، یکی از کارآمدترین ابزارهای موجود برای پیش بینی کف و سقف این ارز دیجیتال را ایجاد کرده است.بررسی های پلتفرم لوک این تو بیت کوین (LookIntoBitcoin) نیز نشان می دهد که شاخص MVRV Z-Score همواره توانسته است کف ها و سقف های بیت کوین را با دقت زمانی دو هفته پیش بینی کند.شاخص مذکور تنها چند بار به زیر ناحیه سبز خود رفته است. این اتفاق آخرین بار در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸) رخ داد؛ اما اگر فشار قیمت در ادامه بیشتر شود، ممکن است دوباره شاهد چنین حرکتی باشیم.بسیاری از متخصصان پیش بینی کرده اند که کف بیت کوین در محدوده ۱۵,۶۰۰ دلار قرار دارد.کریپتو بولت (CryptoBullet)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در توییتر، به دنبال کنندگان خود گفته است که این منطقه یکی از چندین حمایت مهم بیت کوین است و معامله گران باید مدام مواظب آن باشند.گفتنی است که ناحیه ۱۶,۰۰۰ دلار متوسط انحراف از میانگین متحرک ۵۰ ماهه بیت کوین هم هست.برخی از سطوح بسیار مهم بیت کوین:۱۶,۰۰۰ دلار: متوسط انحراف از میانگین متحرک ۵۰ ماهه (منفی ۲۵ درصد).۱۴,۰۰۰ دلار: اوج قیمتی سال ۲۰۱۹.۱۲,۲۰۰ دلار: سطحی که شرکت سلسیوس (Celsius) در آن لیکویید می شود.۱۰,۷۰۰ دلار: سطح افقی مهم.شاخص قدرت نسبی (RSI) بیت کوین نیز در حال حاضر در پایین ترین حد خود قرار دارد. این نشان می دهد که بازار بیت کوین در منطقه اشباع فروش و زیر اوج چرخه هاوینگ قبلی خود، یعنی نزدیک به ۲۰,۰۰۰ دلار است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " شاخصی که کف‌های قبلی بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید هنوز به کف نرسیده‌ایم از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×