روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " بخش‌نامه جدید بانک مرکزی: سقف برداشت روزانه از صرافی‌های ارز دیجیتال ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ منتشر شد.

بخش‌نامه جدید بانک مرکزی: سقف برداشت روزانه از صرافی‌های ارز دیجیتال ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد

طبق بخش نامه صادر شده از بانک مرکزی ایران به شرکت های پرداخت یار، کاربران صرافی های داخلی ارز دیجیتال از این پس می توانند به ازای هر شماره شبا، روزانه تنها ۱۰۰ میلیون تومان از حساب خود در صرافی برداشت و به حساب بانکی شان منتقل کنند. با اجرای این تصمیم از روز گذشته، کاربرانی که قصد برداشت مبالغی بیش از ۱۰۰ […]

The post بخش نامه جدید بانک مرکزی: سقف برداشت روزانه از صرافی های ارز دیجیتال ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد appeared first on ارزدیجیتال.

طبق بخش نامه صادر شده از بانک مرکزی ایران به شرکت های پرداخت یار، کاربران صرافی های داخلی ارز دیجیتال از این پس می توانند به ازای هر شماره شبا، روزانه تنها ۱۰۰ میلیون تومان از حساب خود در صرافی برداشت و به حساب بانکی شان منتقل کنند. با اجرای این تصمیم از روز گذشته، کاربرانی که قصد برداشت مبالغی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در روز را داشته باشند، یا باید از چند شماره شبا استفاده کرده یا اینکه برداشت خود را طی چند روز انجام دهند.به گزارش ارزدیجیتال، بانک مرکزی ایران به تازگی بخش نامه ای را به بانک های و شرکت های پرداخت یار ابلاغ کرده است که بر اساس آن از روز گذشته، ۱۳ تیر ۱۴۰۱، سقف انتقال روزانه از درگاه های پرداخت به هر شماره شبا ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.طبق اعلام تعدادی از صرافی های داخلی ارز دیجیتال، کاربران از این پس می توانند به ازای هر شماره شبا خود روزانه ۱۰۰ میلیون تومان از این پلتفرم های معاملاتی برداشت کنند و اگر قصد برداشت مبلغی بیش از این را داشته باشند، یا باید از شماره شبا های متعدد استفاده کرده یا اینکه برداشت خود را در طول چند روز (با ۲۴ ساعت فاصله) انجام دهند.گفتنی است که این محدودیت مربوط به شرکت های پرداخت یار بوده و تصمیم مقامات بانک مرکزی است؛ بنابراین صرافی های داخلی نقشی در تعیین این سقف در برداشت های ریالی ندارند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بخش‌نامه جدید بانک مرکزی: سقف برداشت روزانه از صرافی‌های ارز دیجیتال ۱۰۰ میلیون تومان تعیین شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×