روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس بانک مرکزی: روبل روسیه وارد بازار ارزی کشور می‌شود از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ منتشر شد.

رئیس بانک مرکزی: روبل روسیه وارد بازار ارزی کشور می‌شود

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، گفته طبق برنامه ریز های انجام شده، قرار است روبل روسیه از این پس وارد بازار ارزی کشور شود و با این کار دیگر تنها دلار و یورو در بازار ایران تعیین کننده نخواهند بود. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، صالح آبادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت و […]

The post رئیس بانک مرکزی: روبل روسیه وارد بازار ارزی کشور می شود appeared first on ارزدیجیتال.

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، گفته طبق برنامه ریز های انجام شده، قرار است روبل روسیه از این پس وارد بازار ارزی کشور شود و با این کار دیگر تنها دلار و یورو در بازار ایران تعیین کننده نخواهند بود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایرنا، صالح آبادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران گفت:رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه از این به بعد سایر ارزها هم به بازار ایران اضافه می شوند، افزود:به گفته رئیس بانک مرکزی، صادر کنندگانی که به روسیه صادرات دارند عمدتاً شرکت های خشکباری هستند و می توانند ارز خود را به نرخ توافقی عرضه و تقاضا کنند و روبل خود را بفروشند. متقاضیان هم می توانند به راحتی خرید کنند.این کاری است که روز گذشته با معامله دو میلیون روبل شروع شد و تداوم خواهد داشت. با توجه به تدابیر اندیشیده شده، حجم این معاملات افزایش خواهد یافت و بازار پرعمقی خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس بانک مرکزی: روبل روسیه وارد بازار ارزی کشور می‌شود از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×