روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " صالح‌آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی‌شود + ویدئو از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ منتشر شد.

صالح‌آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی‌شود + ویدئو

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به تازگی در مصاحبه ای تلویزیونی گفته است مبادله و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی پذیرفته شده نیست و به رسمیت شناخته نمی شود. او همچنین گفته است طبق قانون افرادی که ارز دیجیتال استخراج کرده اند، می توانند در حوزه واردات از آنها استفاده کنند. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل […]

The post صالح آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی شود + ویدئو appeared first on ارزدیجیتال.

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به تازگی در مصاحبه ای تلویزیونی گفته است مبادله و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی پذیرفته شده نیست و به رسمیت شناخته نمی شود. او همچنین گفته است طبق قانون افرادی که ارز دیجیتال استخراج کرده اند، می توانند در حوزه واردات از آنها استفاده کنند.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از راه پرداخت، صالح آبادی روز پنجشنبه در برنامه صف اول شبکه خبر با محوریت بررسی عملکرد بانک مرکزی در حفظ ارزش پول ملی و تنظیم مقررات نظام پولی و ارزی درخصوص سرمایه گذاری و مبادلات در بازار رمزارزها اظهار کرد:«کشورهایی در دنیا این کار را انجام داده اند؛ یکی از این کشورها چین است که هم اکنون ۲۵۰میلیون نفر از جمعیت این کشور از یوان دیجیتال استفاده می کنند. ما نیز در کشور زیرساخت های این کار را فراهم کرده ایم. در واقع ریال دیجیتال ریالی است که ناشر آن بانک مرکزی است، همانند اسکناس ریال که از سوی بانک مرکزی منتشر می شود. البته در این زمینه نیاز به آموزش است که انشاالله انجام خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صالح‌آبادی: معامله ارزهای دیجیتال از سوی بانک مرکزی به رسمیت شناخته نمی‌شود + ویدئو از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×