روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " پیش‌نویس غیررسمی سند پروژه ریال دیجیتال منتشر شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ منتشر شد.

پیش‌نویس غیررسمی سند پروژه ریال دیجیتال منتشر شد

به تازگی سندی غیررسمی با نام «پیش نویس سند ریال دیجیتال» منتشر شده که حاوی توضیحات مختصری درباره پروژه ارز دیجیتال ملی ایران است. بانک مرکزی تا به این لحظه صحت محتویات این سند را تأیید نکرده است. به گزارش ارزدیجیتال، ساعاتی قبل برخی رسانه ها یک فایل ۹ صفحه ای را با عنوان «پیش نویس سند ریال دیجیتال» منتشر کرد ند […]

The post پیش نویس غیررسمی سند پروژه ریال دیجیتال منتشر شد appeared first on ارزدیجیتال.

استفاده از کلمات و محتوای توهین آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک های نامرتبط غیرمجاز است.دیدگاه هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش‌نویس غیررسمی سند پروژه ریال دیجیتال منتشر شد از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×