روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس پلیس فتا: طی ۵ ماه گذشته ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال ثبت شده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ منتشر شد.

رئیس پلیس فتا: طی ۵ ماه گذشته ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال ثبت شده است

وحید مجید، رئیس پلیس فتا فراجا، گفته در ۵ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال تشکیل شده است. او می گوید آمار سال ۱۴۰۰ برابر با ۲٬۲۹۳ پرونده بوده است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایلنا، وحید مجید درباره کلاهبرداری های مرتبط با حوزه رمز ارز ها گفته است: در […]

The post رئیس پلیس فتا: طی ۵ ماه گذشته ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال ثبت شده است appeared first on ارزدیجیتال.

وحید مجید، رئیس پلیس فتا فراجا، گفته در ۵ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بالغ بر ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال تشکیل شده است. او می گوید آمار سال ۱۴۰۰ برابر با ۲٬۲۹۳ پرونده بوده است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایلنا، وحید مجید درباره کلاهبرداری های مرتبط با حوزه رمز ارز ها گفته است:اولین ویژگی رمزارزها این است که به هیچ وجه به عنوان یک ابزار قانونی پرداخت بین متعاملین نباید مورد استفاده قرار بگیرد، چراکه پشتوانه قانونی ندارد. همچنین به عنوان ابزار تعهدآور پرداخت در شکایت های رسمی هم مورد استناد نباید شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس پلیس فتا: طی ۵ ماه گذشته ۱٬۳۰۰ پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال ثبت شده است از منبع ارز دیجیتال. "

اخبار گوناگون
× ×