روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس بانک مرکزی: آزمایش رمزریال در دو بانک و دو فروشگاه شروع شده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ منتشر شد.

رئیس بانک مرکزی: آزمایش رمزریال در دو بانک و دو فروشگاه شروع شده است

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به تازگی گفته مرحله پیش از آزمایش رمزریال، پروژه ارز دیجیتال ملی ایران، یک هفته است که با همکاری دو بانک و دو فروشگاه آغاز شده است. به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری فارس، صالح آبادی شب گذشته در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه یک سیما، با بیان اینکه در […]

The post رئیس بانک مرکزی: آزمایش رمزریال در دو بانک و دو فروشگاه شروع شده است appeared first on ارزدیجیتال.

علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به تازگی گفته مرحله پیش از آزمایش رمزریال، پروژه ارز دیجیتال ملی ایران، یک هفته است که با همکاری دو بانک و دو فروشگاه آغاز شده است.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از خبرگزاری فارس، صالح آبادی شب گذشته در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه یک سیما، با بیان اینکه در حال حاضر مرحله پیش از آزمایش رمزریال در حال اجراست، گفت:یک میلیارد تومان رمزریال توسط دو بانک ملی و ملت در اختیار تعدادی از افراد قرار گرفته است. دو فروشگاه نیز با ایجاد سامانه های مخصوص، در حال حاضر امکان خرید کالا با ارز دیجیتال ملی ایران را فراهم کرده اند و در آینده نزدیک مرحله آزمایشی گسترده تر رمزریال اجرایی خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس بانک مرکزی: آزمایش رمزریال در دو بانک و دو فروشگاه شروع شده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×