روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " فردی ادعا می‌کند قدیمی‌ترین کد بیت کوین نوشته‌شده توسط ساتوشی ناکاموتو را پیدا کرده است از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ منتشر شد.

فردی ادعا می‌کند قدیمی‌ترین کد بیت کوین نوشته‌شده توسط ساتوشی ناکاموتو را پیدا کرده است

یک کاربر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال اخیراً در صفحه فیس بوک خود ادعا کرده است که «قدیمی ترین کپی رسمی از کد بیت کوین را که توسط ساتوشی ناکاموتو نوشته» و در اوت سال ۲۰۰۹ بارگذاری شده، کشف کرده است. به گزارش کوین تلگراف، جیم بلاسکو (Jim Blasko)، افشاگر این اطلاعات، می گوید کدی که او پیدا کرده […]

The post فردی ادعا می کند قدیمی ترین کد بیت کوین نوشته شده توسط ساتوشی ناکاموتو را پیدا کرده است appeared first on ارزدیجیتال.

یک کاربر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال اخیراً در صفحه فیس بوک خود ادعا کرده است که «قدیمی ترین کپی رسمی از کد بیت کوین را که توسط ساتوشی ناکاموتو نوشته» و در اوت سال ۲۰۰۹ بارگذاری شده، کشف کرده است.به گزارش کوین تلگراف، جیم بلاسکو (Jim Blasko)، افشاگر این اطلاعات، می گوید کدی که او پیدا کرده است مروبط به اولین روزهایی می شود که ساتوشی ناکاموتو به صورت عمومی و با همین نام در پلتفرم توسعه نرم افزار سورس فورج (SourceForge) فعالیت هایی انجام داده است؛ جایی که پروژه بیت کوین در نوامبر سال ۲۰۰۸ در آن به ثبت رسید.بلاسکو همچنین ادعا کرده است که خالق بیت کوین ۶ ماه زمان صرف استخراج یک میلیون واحد بیت کوین تا تاریخ ۲۲ ژوییه ۲۰۰۹ کرده است و اشخاص دیگری نظیر هال فینی (Hal Finney) نیز در آن دوران به طور هم زمان مشغول استخراج این ارز دیجیتال بوده اند.بلاسکو گفته است:حداقل ۱۰ سال می شود که این کد به خصوص گم شده است. من پس از انجام تحقیق روی چند سکه قدیمی سراغ پلتفرم سورس فورج رفتم و با هک کردن مرورگر موفق شدم داده ها و فایل های خام نسخه ۰.۱ بیت کوین (Bitcoin v۰.۱) را کشف کنم. از سال ۲۰۱۲ تاکنون تصور می شد که این کد خام و فایل های قدیمی به دلایلی از موتور جست وجوی سورس فورج برداشته شده و از بین رفته اند؛ اما با کمی جست وجو توانستم کد اصلی را پیدا کنم.مطابق با دو لینک وابسته به پلتفرم سورس فورج که بلاسکو آنها را منتشر کرده است، نشانه های مربوط به ساتوشی ناکاموتو در این کد شامل توضیحاتی درباره دلیل استفاده از بیس ۵۸ به جای بیس ۶۴ استاندارد در کدبندی بیت کوین و پرسش هایی درباره نحوه برخورد با خطاهای احتمالی در آینده است.تصاویر کدها و یادداشت های منسوب به ساتوشی ناکاموتو.ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین، وایت پیپر این ارز دیجیتال را در سال ۲۰۰۸ میلادی منتشر کرد و اولین بلاک از شبکه بیت کوین یا همان جنسیس بلاک (Genesis Block)، در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۰۹ استخراج شد. هویت ساتوشی همچنان نامشخص است و اعضای جامعه ارزهای دیجیتال هر از چند گاهی با ساخت مجسمه، نوشتن یادداشت، ساخت میم و توکن های غیرمثلی (NFT) از او یاد می کنند.در این باره بیشتر بخوانید

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فردی ادعا می‌کند قدیمی‌ترین کد بیت کوین نوشته‌شده توسط ساتوشی ناکاموتو را پیدا کرده است از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×