روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • ارز دیجیتال
  • جمعی از فعالان صنعت آی‌تی کشور خواستار آزادی بازداشت‌شدگان این حوزه و رفع محدودیت‌های اینترنتی شدند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " جمعی از فعالان صنعت آی‌تی کشور خواستار آزادی بازداشت‌شدگان این حوزه و رفع محدودیت‌های اینترنتی شدند از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ منتشر شد.

جمعی از فعالان صنعت آی‌تی کشور خواستار آزادی بازداشت‌شدگان این حوزه و رفع محدودیت‌های اینترنتی شدند

جمعی از صاحبان کسب وکار و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات کشور، ضمن اعتراض به محدودیت های اینترنتی و ارتباطی، خواستار آزادی افراد بازداشت شده فعال در صنعت آی تی شدند. ضیا صدر، از چهره های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین نیز از جمله کسانی است که خبر بازداشت او به تازگی منتشر شده است. به گزارش ارزدیجیتال، ۱۳۹ […]

The post جمعی از فعالان صنعت آی تی کشور خواستار آزادی بازداشت شدگان این حوزه و رفع محدودیت های اینترنتی شدند appeared first on ارزدیجیتال.

جمعی از صاحبان کسب وکار و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات کشور، ضمن اعتراض به محدودیت های اینترنتی و ارتباطی، خواستار آزادی افراد بازداشت شده فعال در صنعت آی تی شدند. ضیا صدر، از چهره های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین نیز از جمله کسانی است که خبر بازداشت او به تازگی منتشر شده است.به گزارش ارزدیجیتال، ۱۳۹ نفر از کارشناسان و مدیران فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، در نامه ای خواستار رفع محدودیت های اینترنتی و آزادی فعالان بازداشت شده صنعت آی تی کشور شدند.در متن این نامه آمده است:ما فعالان حوزه فناوری اطلاعات همچنان که نسبت به انسداد اینترنت و ابزارهای ارتباطی جامعه معترضیم و آن را نقض حقوق شهروندان می دانیم، دستگیری جمعی از فعالان حوزه آی تی را نیز در ادامه همین روند اشتباه می بینیم.ضیا صدر، از چهره های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و بلاک چین نیز از جمله کسانی است که خبر بازداشت او به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.در بخش پایانی این نامه، فعالان صنعت آی تی کشور خواستار آزادی سریع بازداشت شدگان، توقف روند بازداشت ها و همچنین رفع محدودیت های اینترنت و ابزارهای ارتباطی شدند.متن نامه فعالان حوزه آی تی کشور به همراه اسامی امضاکنندگان.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جمعی از فعالان صنعت آی‌تی کشور خواستار آزادی بازداشت‌شدگان این حوزه و رفع محدودیت‌های اینترنتی شدند از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×