روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ارز دیجیتال
امتیاز: 5 5

خبر " رئیس هئیت‌مدیره انجمن بلاکچین خواستار آزادی ضیا صدر شد از منبع ارز دیجیتال " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ منتشر شد.

رئیس هئیت‌مدیره انجمن بلاکچین خواستار آزادی ضیا صدر شد

امید علوی، رئیس هیئت مدیره انجمن بلاکچین ایران، به تازگی با انتشار پیامی در کانال تلگرام این مجموعه، خواستار آزادی ضیا صدر، از چهره های فعال در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین کشور شده است. به گزارش ارزدیجیتال، در متن این پیام آمده است: بیش از ۳٠ روز است ضیا امیری صدر، یکی از بنیان گذاران انجمن، پژوهشگر و آموزگار […]

The post رئیس هئیت مدیره انجمن بلاکچین خواستار آزادی ضیا صدر شد appeared first on ارزدیجیتال.

امید علوی، رئیس هیئت مدیره انجمن بلاکچین ایران، به تازگی با انتشار پیامی در کانال تلگرام این مجموعه، خواستار آزادی ضیا صدر، از چهره های فعال در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین کشور شده است.بیش از ۳٠ روز است ضیا امیری صدر، یکی از بنیان گذاران انجمن، پژوهشگر و آموزگار بیتکوین بی دلیل و بی گناه در بند است. تا به امروز ما تمامی پیگیری های قانونی و مرسوم را انجام داده ایم و متاسفانه نتیجه ای برای آزادی این انسان شریف نگرفته ایم. بدون شک وضعیت دردناک ضیا باعث درد تک تک اعضا خانواده بلاکچین و رمزارز شده است. بیش از این رنجش ایجاد نکنید.ضیا صدر از جمله چهره های فعال در حوزه فناوری است که خبر بازداشت او اخیراً در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رئیس هئیت‌مدیره انجمن بلاکچین خواستار آزادی ضیا صدر شد از منبع ارز دیجیتال. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×